» »

Як отримати права категорії зЯк отримати права категорії а. Перш ніж йти в автошколу, майбутній автоводії повинен чітко для себе вирішити, права якої категорії він хоче отримати. Категорія "А" дає право керувати мотоциклом, категорія "В" - Легковим автомобілем, вагою не більше 3500 кілограм з числом пасажирських місць не більше восьми, категорія "С" - Вантажним автомобілем, вагою більше 3500 кілограм, категорія "D" - Автобусом з кількістю місць більше восьми і категорія "Е" - Транспортним засобом з тягачем. В даний час велика кількість чоловіків йдуть в автошколу, щоб отримати права категорії "С". Це обумовлено тим, що багатьом організаціям потрібні водії з правом керування вантажними автомобілями. Як правило, це фірми, які займаються перевезенням меблів, доставкою будівельних матеріалів і т.д.

Як отримати права категорії з
Вам знадобиться
  • -паспорт;
  • -свідоцтво про реєстрацію;
  • -медична довідка;
  • -документ, який підтверджує проходження навчання в автошколі;
  • -фотографію 3 * 4;
  • -квитанція про оплату навчання.

Щоб вам дали дозвіл на навчання водіння і згодом видали посвідчення водія категорії "С" необхідно, щоб ви досягли 18-річного віку.

Потім потрібно вибрати відповідну автошколу і надати туди документи для зарахування на курси навчання.

Пройти навчання за спеціально розробленою програмою, що включає в себе як теоретичні (вивчення правил дорожнього руху), так і практичні (їзда з інструктором) заняття протягом певного часу. У кожній автошколі встановлений свій індивідуальний термін навчання. У середньому він становить 2-3 місяці.

Після проходження навчання необхідно скласти іспит (спочатку внутрішній, який приймається в самій автошколі, а потім в ГИБДД). Для допуску до складання іспиту вам потрібно буде надати пакет документів.

Складання іспиту складається з двох етапів: письмове тестування на ПК і практичне завдання з водіння авто. У тому випадку, якщо ви не пройшли перший етап, то до практичного завданням вас не допустять. Повторна здача призначається зазвичай не раніше, ніж через тиждень.

Якщо і з теоретичним і з практичним завданням ви впоралися, то вам призначать день видачі водійських прав категорії "С".

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: