» »

Як переоформити автомобіль на себе по генеральній довіреностіЗдійснюючи угоду з купівлі або продажу автомобіля, дуже часто власники транспортного засобу нехтують довгими і важкими операціями з оформлення повного набору документів і обмежуються однією тільки генеральною довіреністю. Вона дає вам достатньо прав для розпорядження машиною, звичайно ж, добре при цьому бути впевненим, що вона не буде відкликана або анульована попереднім власником.

Як переоформити автомобіль на себе по генеральній довіреності
Вам знадобиться
  • - цивільні паспорти (ваш і попереднього власника);
  • - копія генеральної довіреності, засвідчена у нотаріуса;
  • - паспорт транспортного засобу;
  • - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Для початку розгляньте два варіанти по переоформленню автомобіля на себе за генеральним дорученням, але один з них передбачає обов'язкову присутність в угоді попереднього власника автомобіля.

Домовтеся з колишнім власником автомобіля про його участь в угоді переоформлення і разом з ним з'явитеся в МРЕВ (Міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ) за місцем вашого проживання.

Напишіть заяви про зняття і постановки автомобіля на облік у зв'язку зі зміною власника за генеральним дорученням. Пройдіть процедуру технічного огляду, оплатіть держмита, отримаєте держномери і паспорт транспортного засобу із зміненими даними про власника.

Якщо вам не вдалося зв'язатися з колишнім власником автомобіля, переоформляти транспортний засіб на свого родича з подальшим переоформленням на себе. Генеральна довіреність дає вам право передати автомобіль у власність іншій особі, яка є вашим родичем.

З'явитеся разом з новим власником автомобіля (тобто з людиною, на якого ви переоформили свій автомобіль по генеральній довіреності) в МРЕВ і напишіть заяву про зняття автомобіля з обліку та постановки на облік, пройдіть процедуру технічного огляду транспортного засобу. Віддайте в реєстраційний орган паспорт транспортного засобу та генеральну довіреність.

Сплатіть держмита на зняття автомобіля з обліку. Отримаєте назад пакет документів із внесеними змінами даних про власника.

Зверніться в МРЕВ за місцем вашого проживання, напишіть заяву про взяття автомобіля на облік. Надайте пакет документів: генеральне доручення на право володіння автомобілем, паспорт транспортного засобу. Сплатіть держмито та пройдіть процедуру технічного огляду.

Отримайте держномери і паспорт технічного засобу з внесеними змінами даних про власника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: