» »

Як зняти машину з облікуНеобхідність в знятті автомобіля з обліку виникає або у випадку зміни місця проживання, або якщо планується його продаж. Для того щоб зняти автомобіль з обліку, необхідно мати вільний час, а також пакет певних документів.

Як зняти машину з обліку

Підготуйте необхідні документи: - громадянський паспорт; - технічний паспорт транспортного засобу; - свідоцтво про реєстрацію автомобіля; - довіреність на автомобіль (якщо ви не власник), завірена нотаріально. При цьому потрібен оригінал та ксерокопія.

Підійдіть у вікно первинного збору документів МРЕВ (МОТОТРЕР) і подайте ці документи. При подачі документів в МРЕВ за вашому автомобілю буде проведена перевірка на наявність непогашених штрафів, на предмет угону і кримінальних справ тощо Якщо є несплачені штрафи, сплатите їх на місці. Після обробки отримаєте назад документи, а також квитанції для сплати держмита, які оплатіть в найближчому відділенні Ощадбанку. Напишіть заяву про зняття автомобіля з обліку за встановленим зразком.

Пред'явіть автомобіль на майданчик для огляду транспортних засобів. Там його огляне інспектор ГИБДД, і якщо все в порядку, внесе в вашу заяву необхідні записи. Заздалегідь забезпечте чистоту і читаність номерів агрегатів автомобіля (двигуна, кузова і шасі). Отримайте після огляду акт технічного огляду та звірки номерів агрегатів.

Зніміть номери з автомобіля. Здайте всі потрібні документи, а також номери та квитанції про сплату держмита в реєстраційне вікно. Після їх обробки інспектором отримаєте оновлені документи і транзитні номери. Будьте уважні! Транзитні номери дійсні протягом двадцяти днів. Після проходження цих процедур отримаєте такі документи:

- техпаспорт на транспортний засіб; - картка обліку (видається у випадку, якщо техпаспорт пластиковий); - транзитні номери; - квитанція про сплату транспортного збору.

Встановіть транзитні номери на автомобіль. Процедура зняття з обліку успішно завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: