» »

Як знайти неоплачені штрафиНе всі водії на дорогах чітко дотримуються правил дорожнього руху, що призводить до порушень і отримання приписів оплатити штраф за них. Але автовласники не завжди пам'ятають про всі свої проступки, тому питання про пошук неоплачених штрафів спливає особливо часто.
Як знайти неоплачені штрафи
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в Інтернет;
  • - СНІЛС.

Зверніться до найближчого підрозділу державної інспекції безпеки дорожнього руху. Там вам не мають право відмовити в допомозі з питання пошуку неоплачених штрафів, тож надайте необхідні документи і чекайте, поки вам випишуть квитанції для оплати, або просто назвуть суму заборгованості.

Скористайтеся інтернетом. Розвиток державних систем не стоїть на місці, тому ГИБДД обзавелися своїм сайтом, на якому ви можете роздрукувати квитанцію на будь-яку суму з уже прописаними реквізитами. Зайдіть на сайт www.gibdd.ru в розділ «Водіям», виберіть пункт «Порушення і штрафи" і підпункт "Адреси та квитанції».

Виберіть свій суб'єкт, заповніть потрібні графи, впишіть суму штрафу. Після цього ви зможете роздрукувати квитанцію, за якою без проблем оплатіть його в будь-якому банку. Добре, якщо ви будете пам'ятати номер протоколу, складеного на місці вчинення адміністративного правопорушення.

Зверніться на інший портал в разі, якщо ви забули суму штрафу, не знаєте номера протоколу або інших даних про своє правопорушення. Зайдіть на сайт www.gosuslugi.ru, зареєструйтесь на ньому.

Зайдіть в розділ «Транспорт і дорожнє господарство», виберіть «ГИБДД» і «Надання відомостей про адміністративні правопорушення в галузі дорожнього руху». Тут ви повинні заповнити електронну заявку і протягом дня звернення отримаєте відповідь про всі неоплачених штрафи. Врахуйте, що обов'язково потрібно знати номер СНІЛС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: