» »

Як зняти авто з обліку в іншому містіЯкщо автолюбитель отримує в своє розпорядження автомобіль, зареєстрований в іншому місті чи населеному пункті, йому необхідно зняти авто з колишнього обліку і зареєструвати в ГИБДД за своїм місцем проживання.

Як зняти авто з обліку в іншому місті

Докладно дізнатися про порядок зміни реєстрації автотранспортних засобів автолюбителі можуть з Наказу МВС РФ від 20 січня 2011 р. «Про внесення змін у нормативні правові акти МВС Росії», який набрав чинності 3 квітня 2011 Ознайомитися з ним можна на офіційному сайті ГИБДД.

Згідно з цим документом, «у разі зміни місця проживання власника (власника) транспортного засобу, пов'язаного з вибуттям у інший суб'єкт Російської Федерації, реєстрація транспортних засобів проводиться за новим місцем проживання власника (власника)». При цьому, як наголошується в документі, зняття з обліку здійснюється без звернення власника за місцем колишньої реєстрації. Тобто, автолюбитель в разі переїзду в інше місто звертається тільки в ГИБДД за новим місцем проживання, де автомобіль і буде знятий з обліку за попереднім місцем проживання.

У разі купівлі автомобіля, що стоїть на обліку в іншому місті, зняття з обліку можна призвести також без звернення за місцем колишньої реєстрації транспортного засобу. Новий власник повинен звернутися в ДАІ за місцем свого проживання.

Реєстрація автомобілів, що належать біженцям і вимушеним переселенцям, які мають російські права, провадиться за місцем перебування власників авто.

Для зняття автомобіля з колишнього обліку та заміни номерів в ГИБДД зажадають:

подати заяву про зміну реєстраційних даних автомототранспортних засобів;

пред'явити транспортний засіб або акт огляду транспортного засобу.

пред'явити документи:

документ, що засвідчує особу (паспорт);

документи, що засвідчують право власності на автомобіль;

поліс ОСАГО;

свідоцтво про реєстрацію автомобіля;

квитанцію про оплату держмита за видачу свідоцтва про реєстрацію автомототранспортного засобу;

квитанцію про оплату держмита за внесення змін до виданий раніше паспорт транспортного засобу; реєстраційний документ або технічний паспорт автомобіля;

квитанцію про оплату держмита за видачу свідоцтва на вивільнилися номерний агрегат;

якщо ви не власник автомобіля (їздите за дорученням) - документ, що засвідчує ваші повноваження представляти інтереси власника транспортного засобу при вчиненні реєстраційних дій.

Паспорт транспортного засобу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: