» »

Як переоформити автомобільУ кожної людини може виникнути необхідність переоформити автомобіль.

Як переоформити автомобіль

Наприклад, це може знадобитися у разі, якщо автомобіль оформлений на одного з подружжя, але користується ним активно інший чоловік, у разі дарування, продажу транспорту, а також і при деяких інших обставинах. Для того щоб оформити права на даний транспортний засіб, а також і документи, що свідчать про ці права, необхідно зробити візит у відділення ДАІ з людиною, на якого буде переоформлена машина, а також і з тим, на кого вона оформлена в даний час.

Для того щоб переоформити автомобіль при собі необхідно мати документи, які свідчать про вчинення угоди (наприклад, це купівля-продаж, дарування), документи, що посвідчують особу, а також і документи на сам автомобіль. Відповідно до чинного законодавства, переоформити машину можна як самостійно, так і за допомогою фахівців.

Після того, як оформлено право власності на даний автомобіль, його необхідно своєчасно поставити на облік.

Оформлення та переоформлення документів - це досить проста процедура. Найчастіше складності виникають під час переоформлення автомобіля, придбаного за генеральним дорученням. У такому випадку ви можете зняти машину з обліку за дорученням, оформити купівлю продаж або зробити довідку рахунок (довідку рахунок допоможуть зробити спеціалізовані компанії, в середньому вартість її складає 1000 рублів) і далі поставити автомобіль на облік за місцем прописки нового офіційного власника.Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: