» »

Як поставити автомобіль на облікПісля придбання автомобіля, кожен щасливий автовласник стикається з зворотною стороною радісної події - необхідністю поставити автомобіль на облік. Ця процедура не є дуже складною, проте для її виконання необхідно час і терпіння, а також і сукупність певних документів.

Як поставити автомобіль на облік

Для того щоб оформити документи на автомобіль, необхідно мати з собою такі папери, як:

1. Документ, що засвідчує особу, зазвичай це паспорт.
2. Паспорт на даний автомобіль.
3. Документ, що свідчить про оформлення угоди купівлі-продажу, або ж документ з салону, в якому був придбаний автомобіль.

Для того щоб поставити автомобіль на облік, необхідно представити всі перераховані документи до відповідного відділення ГИБДД. Так як в даному закладі найчастіше можна побачити дуже великі черги, необхідно під'їхати туди якомога раніше. У деяких випадках можна записатися на прийом для того, щоб уникнути тривалого очікування в чергах.

Так як процес постановки на облік пов'язаний з переоформленням документів, необхідно мати всі документи при собі і квитанцію про оплату мита - без цього поставити машину на облік неможливо.

Під час постановки автомобіля на облік, необхідно пам'ятати про те, що обов'язковим є огляд транспортного засобу на майданчику. Для цього автомобіль необхідно підготувати заздалегідь: всі маркування та цифри всередині автомобіля повинні чітко проглядатися, так як саме їх буде співробітник ГИБДД звіряти з ПТС.

Після того, як документи оформлені, ви зможете отримати номери, а також і свідоцтво про постановку на облік. Після цього потрібно ретельно звірити дані в нових документах, так як тут неприпустимі ніякі неточності й помилки. Після завершення оформлення документів, необхідно прикріпити номера до автомобіля.
Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: