» »

Як дізнатися свої штрафиНавіть самому добропорядному автовласникові хоча б раз у житті виписували штраф за правопорушення в галузі дорожнього руху. Якщо ви вирішили перевірити, чи не висить на вас заборгованість по штрафах ГИБДД, вам буде потрібно зареєструватися на єдиному порталі "держпослуг" або (для деяких регіонів) звернутися до сайту moishtrafi.ru.

Як дізнатися свої штрафи
Вам знадобиться
  • Державний номер транспортного засобу
  • Номер транспортного посвідчення
  • Додатково:
  • Паспортні дані
  • ІПН (Індивідуальний номер платника податків)
  • СНІЛС (номер картки пенсійного страхування)

Жителі Краснодарського і Ставропольського краю, Республіки Адигеї, Рязанської, Тульської, Воронезької, Тамбовської та Липецької областей можу дізнатися про свої заборгованостях на спеціальному сайті http://moishtrafi.ru/. Для того щоб отримати інформацію онлайн, досить ввести Державний номер транспортного засобу та номер транспортного посвідчення - вся інформація буде видана без реєстрації. Жителям інших регіонів необхідно зареєструватися на Єдиному порталі Державних послуг, щоб дізнатися, чи є штрафи в ГИБДД.

На сторінці https://esia.gosuslugi.ru/sia-web/rf/registration/lp/Index.spr?alt=true заповніть анкету, що містить ваші паспортні дані, номер картки Пенсійного страхування та ІПН. Виберіть спосіб отримання коду активації особистого кабінету - Поштою Росії або в спеціальному центрі обслуговування ВАТ «Ростелеком».

Отримайте код активації особистого кабінету, введіть його на сторінці https://esia.gosuslugi.ru/sia-web/rf/activation/Index.spr?alt=true
Після завершення процедури активації ви отримаєте доступ до особистого кабінету і всіх можливостей порталу. Для авторизації потрібно номер картки Пенсійного страхування і вказаний при реєстрації пароль.

Знайдіть у переліку державних послуг послугу "Інформування про наявність адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху".

Введіть в запропоновані поля державний номер вашого автомобіля та номер свідоцтва про його реєстрацію.

Інформація про заборгованість за штрафами ГИБДД видається в режимі реального часу (онлайн). Крім того, прямо з особистого кабінету ви зможете роздрукувати квитанцію для оплати наявних штрафів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: