» »

Як і де поміняти водійське посвідченняПеред кожним власником авто обов'язково постане питання, як і де поміняти водійське посвідчення. Причини для заміни можуть бути різними, тому, залежно від підстав, необхідно збирати різний пакет документів. Скориставшись нашими порадами, ви поміняєте своє посвідчення легко і швидко.
Як і де поміняти водійське посвідчення
Вам знадобиться
  • - підготувати необхідний пакет документів;
  • - приготуватися витратити пару годин, а то й більше, на перебування в ГИБДД;
  • - терпіння, терпіння і ще раз терпіння.

Водійське посвідчення змінюється в будь-якому підрозділі ГИБДД того суб'єкта РФ, в якому ви прописані, або за місцем вашої тимчасової реєстрації. Перш ніж відправитися в ГИБДД, обов'язково зателефонуйте в підрозділ і уточніть графік їх роботи, щоб не втратити час дарма.

При заміні водійського посвідчення у зв'язку із закінченням терміну його дії вам потрібно наступні документи: - посвідчення водія; - паспорт або інший документ, що засвідчує особу; - документ, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання або перебування; - медична довідка встановленого зразка; - квитанція про оплату державного мита.

Якщо ж ви втратили водійське посвідчення, то, щоб отримати нове, вам потрібно надати наступні документи: - паспорт або інший документ, що засвідчує особу; - документ, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання або перебування; - медична довідка встановленого зразка; - квитанція про оплату державного мита.

Може виникнути така ситуація, що ви бажаєте відкрити нову категорію. Тоді вам необхідно підготувати наступний пакет документів: - заяву про видачу посвідчення водія; - паспорт або інший документ, що засвідчує особу; - документ, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання або перебування; - медична довідка встановленого зразка; - документ про проходження навчання; - квитанція про оплату державного мита.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: