» »

Як відкрити водійські категорію АВ умовах щільного трафіку дорожнього руху та багатокілометрових пробок дуже складно не звернути увагу на водіїв мотоциклів. Вони, як дрібні мурахи, проскакують між багатотонними автомобілями, поспішають вперед, обганяють. Не потрібно заздрити. Отримайте водійські права категорії А.
Як відкрити водійські категорію А
Вам знадобиться
  • 1. Медична довідка;
  • 2. Документ, що підтверджує проходження навчання;
  • 2. Документ, що підтверджує вашу реєстрацію, наприклад, цивільний паспорт з відповідною відміткою органів Федеральної міграційної служби, свідоцтво про реєстрацію;
  • 4. Документ, що засвідчує особу, наприклад, паспорт громадянина Російської федерації;
  • 5. Квитанція про сплату дозволу на здачу теоретичного і практичного іспитів.

Щоб отримати водійське посвідчення категорії А - а саме ця категорія повинна бути відкрита у водіїв мотоциклів, - ваш вік повинен бути старше 16 років.

Необхідно пройти навчання на курсах водіння категорії А або зайнятися самопідготовкою. Після того, як ви закінчите автошколу, вам видадуть підтверджуючий документ.

Пройдіть медичний огляд, за результатами якого отримаєте Медичну довідку.

Зверніться у відділення Державної інспекції безпеки дорожнього руху за місцем реєстрації. Напишіть заяву встановленого зразка про видачу посвідчення водія. Зразок заяви ви завжди знайдете у відділенні ГИБДД. До заяви додайте необхідні документи.

Здайте теоретичний іспит. Кожен квиток включає в себе 20 питань. Під час виконання допускається зробити 2 помилки. При цьому результати теоретичного іспиту будуть дійсні протягом трьох місяців. Іспит може проходити в письмовій формі або засобами комп'ютерної технікі.Обязательно повторіть Правила дорожнього руху перед проходженням іспиту. Безаварійне водіння не означає, що ви добре знаєте ПДД.Варіанти квитків для категорії А можна знайти на офіційному сайті ГИБДД (http://www.gibdd.ru/exm/ab/).

Здайте практичний іспит. Він включає в себе набір елементів, які необхідно виконати на майданчику: уповільнений рух, розгін, гальмування, змійка, восьмерка.Попросіте інспектора, який приймає іспит, надати можливість спробувати виконати ці елементи на мототехніки, на якій будете здавати практику. Кожен мотоцикл має свої особливості управління, вам краще заздалегідь знати, з чим доведеться зіткнутися.

Сплатіть отримання водійського посвідчення, сфотографуйте на нього безпосередньо перед видачею у відділенні ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: