» »

Як переписати автомобільЯк переписати автомобіль. Переоформлення автомобіля потрібно у випадках, коли змінюється його власник, тобто при купівлі, продажу, даруванні або отриманні у спадщину. Для того щоб "переписати" автомобіль на себе необхідно зібрати потрібний пакет документів, з'явиться в ГИБДД і витратити деякий час на нескладну процедуру перереєстрації.

Як переписати автомобіль
Вам знадобиться
  • - паспорт технічного засобу;
  • - паспорт колишнього власника;
  • - паспорт нового власника;
  • - документи, що підтверджують право власності на автомобіль.

Відправляйтеся у відділення ГИБДД, де був зареєстрований автомобіль, і напишіть заяву про зняття його з обліку. Співробітник реєстраційного відділу видасть квитанцію на оплату держмита за зняття автомобіля з обліку. Сплатіть квитанцію в найближчому відділенні банку.

Пройдіть огляд автомобіля. Результатом проходження служить відповідна позначка на заяві про зняття автомобіля з обліку.

Зверніться у вікно реєстрації транспортних засобів та надайте пакет документів: паспорт технічного засобу; громадянський паспорт попереднього власника; документи що підтверджують право власності; заява; довіреність на право володіння автомобілем; якщо буде потрібно, державні номери. Чекайте, поки співробітник ГИБДД внесе зміни в документацію та проведе процедуру зняття автомобіля з обліку.

Зверніться в реєстраційний відділ ДАІ за місцем проживання нового власника. Напишіть заяву про постановку автомобіля на облік, у зв'язку з одним з випадків передачі прав. У найближчому відділенні банку оплатіть держмито на постановку автомобіля на облік.

Пройдіть процедуру технічного огляду автомобіля. Отримайте позначку про його проходження на заяві про постановку автомобіля на облік.

Надайте в вікно реєстрації пакет документів, що включає в себе: паспорт технічного засобу; документи, що підтверджують перехід прав власності (дарча, довідка-рахунок, нотаріально завірене заповіт); громадянський паспорт; заяву з позначкою про проходження огляду.

Отримайте в реєстраційному відділі пакті документів після обробки і нові державні номери. Паспорт транспортного засобу повинен містити дані про нового власника.

Оформіть в страховій компанії поліс ОСАГО на автомобіль.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: