» »

Як отримати номери в ГИБДДОтримання державних номерних знаків для транспортного засобу здійснюється в процесі взяття його на облік в реєстраційному органі ГИБДД. Отримання номерів - уніфікована процедура, однакова за змістом у всіх регіонах Російської Федерації.

Як отримати номери в ГИБДД
Вам знадобиться
  • - громадянський паспорт;
  • - паспорт транспортного засобу;
  • - довідка-рахунок;
  • - довіреність на право володіння автомобілем.

З'явитеся в реєстраційний орган ГИБДД за місцем вашої прописки.

Зверніться у вікно первинного прийому документів, візьміть бланк заяви про взяття транспортного засобу на облік.

Заповніть заяву. Як правило, на інформаційних стендах в реєструючих органах ГИБДД є зразки заповнення подібних заявах. А в деяких МРЕВ існує також додаткова послуга заповнення заяви.

Зверніться у вікно первинної подачі документів і здайте заяву та необхідні документи: громадянський паспорт, паспорт транспортного засобу. Якщо ви керуєте транспортним засобом за дорученням, надайте і її, якщо ви володієте тільки що купленим автомобілем, вам необхідно надати довідку-рахунок про покупку транспортного засобу.

Зачекайте обробки пакета документів. Заберіть документи та квитанцію про оплату держмито за постановку транспортного засобу на облік.

Відправляйтеся в найближче відділення найближчого банку і оплатіть держмито. Розмір держмита залежить від того, яке транспортний засіб ви ставите на облік. Для автомобіля вона становить 1800 рублів, для мотоцикла 1300 рублів.

Відправляйтеся на майданчик огляду транспортних засобів. Пройдіть процедуру огляду вашого транспортного засобу. Результатом має стати відповідна відмітка на заяві про постановку на облік.

Відправляйтеся до вікна реєстрації транспортних засобів. Здайте пакет документів із заявою, почекайте обробки документів.

Отримаєте назад пакет документів, в паспорті технічного засобу має бути запис про нового власника. У тому ж вікні отримаєте державні реєстраційні номери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: