» »

Як поставити автомобіль на тимчасовий облікПостановка авто на облік в ГИБДД, в тому числі і тимчасовий, є обов'язковою умовою його експлуатації. Сам процес постановки не складний, але зажадає від вас часу і терпіння.
Як поставити автомобіль на тимчасовий облік
Вам знадобиться
  • Автомобіль або акт його огляду, страховий поліс автомобіля, довіреність на право користування автомобілем (якщо потрібно), державний номер автомобіля, документ, що підтверджує особу власника (паспорт, військовий квиток або ін), свідоцтво про реєстрацію автомобіля в ГИБДД.

Наберіться терпіння. Згідно з новим законодавством, процедура постановки на облік повинна тривати не більше 3 годин. На практиці все інакше. Іноді в ГИБДД доводиться проводити весь день, а іноді навіть приїжджати і на наступний. Причому неможливо передбачити, як довго буде це продовжуватися.

Перед тим, як відправитися в ГИБДД, оплатіть держмито за отримання державних номерів автомобіля для тимчасової постановки на облік і держмито за тимчасову реєстрацію автомобіля, раніше поставленого на облік за місцем пребиванія.Расценкі на держмита при постановці автомобіля на тимчасовий облік. - Держмито за видачу свідоцтва про реєстрацію автомобіля на тимчасовий облік - 300 руб. - Держмито за видачу реєстраційних знаків на автомобіль при постановці на тимчасовий облік - 1000 руб. - Держмито за тимчасову постановку на облік раніше поставленого на облік автомобіля за місцем перебування - 200 руб.

Напишіть заяву про постановку автомобіля на тимчасовий облік. Заява складається на бланку встановленого зразка на ім'я начальника вашого регіонального реєстраційно-екзаменаційного відділу ГИБДД.

Виконайте в точності порядок постановки автомобіля на тимчасовий облік за наступною схемою: 1) Зверніться у вікно поста технічного огляду за заявою про проходження технічного огляду та звірки номерів для постановки на тимчасовий облік. Заповніть его.2) Надайте в порядку черги автомобіль до осмотру.3) Пред'явіть необхідні квитанції за постановку на тимчасовий облік автомобіля.4) Отримайте у вікні акт проходження технічного огляду та звірки номерів з відмітками інспектора (термін дії акту - 20 днів) .5 ) Надайте підготовлений пакет документів у вікно постановки на учет.6) Отримайте державні номери та свідоцтво про тимчасову реєстрацію автомобіля.

Повідомте в страхову компанію про постановку автомобіля на тимчасовий облік і про отримання нового державного номера для занесення його в поліс.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: