» »

Як поставити на облік авто з тимчасової реєстраціїТимчасова реєстрація авто. Реєстрація та постановка на облік транспортних засобів здійснюється відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ № 59 в редакції № 208 від 26.03.05. Статті 22, 23 наказу докладно описують порядок реєстрації. Поставити автомобіль на реєстраційний облік можна за наявності переліку документів, передбачених зазначеними законодавчими актами за місцем постійної або тимчасової реєстрації автовласника.

Як поставити на облік авто з тимчасової реєстрації
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - заява;
  • - квитанції про оплату держмита і всіх зборів;
  • - поліс ОСАГО;
  • - ПТС.

Якщо ви маєте тимчасову реєстрацію, то маєте право поставити автотранспортний засіб на реєстраційний облік за місцем тимчасового проживання. Облік автомобіля буде здійснено на підставі пред'явлених документів.

Вам буде потрібно ваш загальногромадянський паспорт, довідка про тимчасову реєстрацію, якщо в паспорті немає відмітки ФМС, паспорт транспортного засобу, поліс ОСАГО з не закінченим терміном страхування, реєстраційні знаки, якщо вони є, правовстановлюючі документи на автотранспортний засіб. До правовстановлюючим документам ставляться: договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про спадщину.

Вам необхідно заповнити бланк заяви уніфікованої форми, який вам видадуть за місцем постановки автомобіля на реєстраційний облік, заплатити всі комісії та державні мита, передбачені при постановці на облік транспортних засобів. Також пред'явіть документ про митний контроль, якщо ви купили, привезли або пригнали автомобіль за кордону Російської Федерації.

Ваш автомобіль огляне інспектор ГИБДД, звірить всі номери, зазначені в ПТС з фактичними номерами двигуна, перевірить всі подані документи і перевірить автотранспортний засіб по загальній комп'ютерній базі.

Протягом одного дня ви отримаєте тимчасові номерні знаки, які відрізняються від постійних знаків кольором. Вони будуть жовтого кольору - це позначає, що автотранспортний засіб складається на тимчасовому обліку за місцем тимчасової реєстрації власника.

Якщо ви знімаєтеся з тимчасової реєстрації у зв'язку з від'їздом, то зніміть автомобіль з реєстраційного обліку та отримайте транзитні номери, з якими ви зможете дістатися до вашого постійного місця проживання.

Якщо ви залишаєтеся за місцем тимчасового проживання та оформили постійну реєстрацію, зверніться із заявою в ГИБДД для заміни номерних знаків на постійні і для внесення відомостей в загальну базу даних про постійне реєстраційному обліку автотранспортного засобу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: