» »

Як зняти з обліку мотоциклПродаж, дарування мотоцикла, так само як і переїзд на постійне місце проживання в інший регіон, є причиною зняття його з обліку в реєстраційному пункті ГИБДД. Так само знімати з обліку необхідно мотоцикл, непридатний для подальшої експлуатації. Як же зняти ваш мотоцикл з обліку в органах ГИБДД?

Як зняти з обліку мотоцикл
Вам знадобиться
  • - громадянський паспорт;
  • - паспорт технічного засобу;
  • - довіреність на право володіння мотоциклом;
  • - свідоцтво про реєстрацію мотоцикла.

З'явитеся разом з мотоциклом до реєстраційного підрозділу ГИБДД, в якому він ставився на облік.

Візьміть і заповніть бланк заяви про зняття транспортного засобу з обліку.

Зверніться у вікно первинної подачі документів. Надайте паспорт технічного засобу, громадянський паспорт, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, заяву з проханням зняти мотоцикл з обліку. Якщо ви володіли мотоциклом за дорученням, надайте довіреність про володіння.

Чекайте поки ваші документи пройдуть обробку.

Заберіть пакет оброблених документів та квитанцію на сплату держмита.

Сплатіть держмито в найближчому відділенні будь-якого банку. Держмито на зняття транспортного засобу з обліку ДАІ складає 200 рублів.

Відправляйтеся на оглядовий майданчик. Пройдіть огляд вашого мотоцикла інспектором ГИБДД. Інспектор буде звіряти номери двигуна і рами із зазначеними в паспорті технічного засобу.

Отримайте від інспектора документи після проходження перевірки. На заяві він повинен залишити позначку про проведений огляд.

З пакетом документів і знятим номерним знаком зверніться в реєстраційне вікно. Чекайте їх обробки.

Отримайте паспорт технічного засобу з відміткою про зняття мотоцикла з обліку та транзитні номери, якщо мотоцикл не знімається з обліку з причини непридатності подальшої експлуатації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: