» »

Як дізнатися про суму штрафів гибддБагато автовласників, які є учасниками дорожнього руху, скоюють різного роду правопорушення, що тягнуть за собою відповідні покарання. Більшість з них не поспішають сплачувати штраф, пропускаючи терміни, або просто втрачають квитанцію. У такому випадку дізнатися про допущені адміністративні правопорушення та відповідних сумах несплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху досить просто.

Як дізнатися про суму штрафів гибдд

Ви можете звернутися у відділ адміністративної практики ГИБДД за інформацією за штрафами, а також отримати загублені квитанції і погасити поточну заборгованість.

Дізнатися заборгованість за штрафами, перевірити достовірність інформації, сплатити штраф ви можете, зайшовши на Штрафи ГИБДД Сервіс http://shtrafy-gibdd.ru/. Щоб скористатися даним сервісом, у вікні, виберіть регіон.

Потім введіть номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а саме - останні 6 цифр. Потім введіть номер водійського посвідчення повністю. Підтвердіть бажання отримувати сповіщення про нові штрафи автоматично на вашу адресу електронної пошти або по телефону. Натисніть «Перевірити».

Після проведення перевірки, ви відразу ж дізнаєтеся про відсутність або наявність штрафу. Натиснувши на пункт правил, що пояснює, за яке порушення вам був виписаний штраф ГИБДД, ви побачите зміст даного пункту. Ви можете роздрукувати квитанцію та сплатити штраф у банку.

На тій же сторінці ви можете зробити погашення штрафу через інтернет (WebMoney, QIWI-гаманець, RUR Вконтакте, Деньги@Mail.ru) або вибравши будь-який зручний для вас спосіб оплати (термінали QIWI, Евросеть, Зв'язковий, Пятерочка, Перехрестя і т.д .). Платнику запропоновані 40 способів оплати.

Неоплачені штрафи тягнуть за собою неприємні наслідки. Через суд судові пристави будуть стягувати штрафи, однак частіше просто накладають обмеження на проведення техогляду та інші реєстраційні дії з вашим автомобілем.

Тому накладені обмеження змусять вас погасити штраф. До того ж, відповідно до статті 20.25 КоАП РФ «Несплата штрафу у встановлений термін», передбачено покарання - збільшення розміру штрафу у подвійному розмірі. До злісних неплатників застосовується покарання у вигляді адміністративного арешту до 15 діб.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: