» »

Як викликати ГИБДД з мобільногоНіхто з водіїв не може бути впевнений напевно в тому, що він ні разу в житті не потрапить в екстрену ситуацію, в якій йому знадобиться допомога співробітників ДІБДР. Оскільки вуличні таксофони відходять у минуле, необхідно знати, як викликати співробітників цієї служби за допомогою мобільника.
Як викликати ГИБДД з мобільного

Перебуваючи на дорозі, водій щомиті піддається небезпеці, яка може виникнути звідусіль. Перебігає в недозволеному місці дорогу дитина, громадський транспорт, зустрічні потоки автомобілів - все це може в будь-який момент призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Якщо ДТП все ж сталося, необхідно викликати на місце події співробітників ДІБДР. Стаціонарний телефон в даному випадку використовувати навряд чи вийде, тому викликати співробітників даної служби найкраще з мобільного апарату, крім усього іншого, це буде набагато швидше.

Якщо водій користується сім-картою від МТС або Мегафона, йому необхідно набрати на мобільному телефоні номер 112, а потім натиснути кнопку «посил виклику». У випадку з сім-картою від Beeline знадобиться набрати 112 або 911, після чого скористатися кнопкою «посил виклику». Буде непогано, якщо водій буде мати в своєму записнику телефони екстрених служб свого міста, а саме, усіх районних відділень ГИБДД. Якщо звернутися відразу туди, можна буде заощадити час. Записувати цей номер найкраще у форматі «8» - код міста - номер телефону.

Крім номера ГИБДД, необхідно в мобільному телефоні обов'язково мати номер страхової компанії, яка також може викликати інспекторів на місце події. Водієві можуть також знадобитися телефонні номери інспекторів, що відповідають за евакуацію автомобілів після ДТП; медичних центрів, де можна пройти огляд; внутрішнього підрозділи поліції, яке веде боротьбу з протиправними діями своїх колег, а також номер телефону швидкої медичної допомоги.

При дзвінку в ГИБДД необхідно представитися, повідомити черговому про дорожньо-транспортній пригоді, обов'язково сказати про потерпілих (якщо такі є), а також чітко вказати місце ДТП. Найголовніше після аварії - зберігати спокій, крім того, потрібно постаратися допомогти пораненим учасникам події.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: