» »

Як зареєструвати снігохідБагато любителів активного зимового відпочинку впевнені, що снігоходи реєструвати не потрібно взагалі. Тим часом ці транспортні засоби вже більше 15 років підлягають обов'язковій реєстрації. Якщо представник ГИБДД виявить у вас незареєстрований снігохід, ви обов'язково піддастеся адміністративному покаранню.

Як зареєструвати снігохід
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - гроші;
  • - документи на снігохід;
  • - водійське посвідчення категорії "А".

Як зареєструвати снігохід
Власники снігоходів, на жаль, вкрай рідко дотримуються існуючі закони і правила. Найчастіше ці транспортні засоби використовуються в безлюдних зонах і на віддалених територіях, де зустріти представника ГИБДД малоймовірно. Однак реєструвати снігохід потрібно обов'язково.
Ще до покупки снігохода необхідно отримати водійське посвідчення категорії "А" ("Мотоцикли і позашляхові мотозасобів"). В органі Держтехнагляду можна отримати посвідчення тракториста-машиніста, яке також дає право керування снегоходом. Даним законом любителі активного зимового відпочинку нехтують в більшості випадків.

Як зареєструвати снігохід
Для реєстрації снігохода необхідно надати пакет документів до місцевого органу Держтехнагляду, причому зробити це необхідно протягом 5 діб після покупки транспортного засобу. Перед подачею документа необхідно сплатити держмито. У даний пакет входять наступні документи:
1. Договір купівлі-продажу снігохода або довідка-рахунок;
2. Заява власника за встановленим зразком;
3. Квитанція про оплату держмита;
4. Технічний паспорт снегохода.После подачі документів ви отримаєте номерний знак, талон про проходження техогляду та свідоцтво про державну реєстрацію.
5. Посвідчення на право керування снегоходом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: