» »

Як скласти іспит в гибдд містаСкладання іспиту на водіння автомобіля - подія хвилююча й відповідальна. Ось тільки це волнененіе не повинно збивати з правильного шляху. Залиште свої страхи, ваше завдання показати ваші знання та вміння.
Як скласти іспит в гибдд міста

Іспит в ГИБДД складається з трьох етапів: теоретичний іспит, іспит на майданчику, іспит в місті.

Першим здається іспит з теорії ПДД. На іспиті вам дається 4 квитки з 4 питаннями в кожному. Ви можете зробити не більше 2 помилок. Якось схитрувати не вдасться - іспит здається на спеціальному тренажері і правильні відповіді зчитуються автоматично. За результатами цього іспиту вас допускають або не допускають до здачі іспиту на майданчику.

Іспит на майданчику представляє з себе виконання певних елементів водіння: розгін-гальмування, заїзд на естакаду, паралельна парковка, парковка в бокс. Іспит складається на автомобілі ГИБДД, тому, коли ви вчитеся в автошколі, заздалегідь з'ясуйте, на якій машині буде проходити здача іспиту. Як правило, це моделі ВАЗа, тому і для навчання виберіть саме цю машину. Поки у вас немає досвіду і м'язової пам'яті, вам буде складно сісти на іншу машину і відразу поїхати. У ній все інше - і зчеплення, і гальмо. А шансів на помилку у вас немає.

Наступний етап - іспит в місті. Вам належить показати свою водійську майстерність в міському траффике. Маршрути поїздки завжди приблизно однакові. Можуть бути незначні відхилення, зазначені автоінспектором, приймаючим іспит. Але коли вам дається завдання повернути на ту чи іншу вулицю, припаркуватися завжди подивіться на знаки та розмітки дороги. В інспекторів свої виверти збити вас з пантелику. Краще заздалегідь самостійно пройти пішки район, за яким вам доведеться їздити і виявити всі заборонні знаки, можливі нісенітниці з розміткою та знаками. Подивіться всі пішохідні переходи та світлофори з додатковими секціями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: