» »

Як здати на права категорії еЗалежно від того, яка категорія у вас відкрита в правах, ви можете оформити собі варіант Е до В або Е до С або обидва, але кожен припускає окрему програму навчання. Це дасть вам право керувати автомобілем з причепом. Порядок же відкриття категорії Е такий же, як у будь-який інший: навчання та складання теоретичного і практичного іспитів в ГИБДД.

Як здати на права категорії е

Починати слід з навчання водінню. Простіше всього звернутися в автошколу, але проблема в тому, що в їх числі вибір пропонують таку послугу значно менше, ніж по інших категоріях, особливо наймасовішої В. Зазвичай навчання за всіма категоріями пропонують автошколи РОСТО (колишнє ДОСААФ).
Альтернативою може бути самостійне навчання. Але вчитися їздити з причепом доведеться так, щоб цього не бачили співробітники ГИБДД, які вправі оштрафувати водія за настільки серйозне порушення ПДД.

Не буде зайвим освіжити в пам'яті правила дорожнього руху, особливо в частині їзди з причепом. Можливостей попрактикуватися в здачі теоретичного тесту достатньо на просторах інтернету, зокрема, екзаменаційні квитки по всіх категоріях представлені на офіційних сайтах регіональних управлінь ГИБДД.

Зберіть пакет необхідних документів: паспорт, медичну довідку з допуском до категорії Е до В або Е до С (або обом), довідку про закінчення автошколи, квитанції про оплату держмита (бланки можна скачати на сайті регіонального управління ДІБДР, а оплатити - в будь-якому відділенні Ощадбанку).
З усіма документами приходите в МРЕВ ДАІ за місцем постійної або тимчасової реєстрації.

У призначений день приходите на іспит. Здавати доведеться і теоретичну, і практичну частини - в тому ж порядку, що і при відкритті інших категорій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: