» »

Як переоформити праваПереоформлення права власності. Однією з поширених причин переоформлення прав є зміна прізвища. Робити це необов'язково, оскільки закон дозволяє вам користуватися правами до терміну їх дії, а потім отримати вже на нове прізвище. Але при бажанні можна замінити їх і відразу.

Як переоформити права
Вам знадобиться
  • - діючі права;
  • - паспорт;
  • - реєстрація за місцем перебування (якщо актуально);
  • - квитанція про оплату держмита;
  • - довідка про проходження водійської медкомісії;
  • - кольорове фото 3 на 4 см.

Уточнити координати та години роботи підрозділу ГИБДД, обслуговуючого ваш адреса реєстрації за місцем проживання або перебування, ви можете на сайті регіонального управління цього відомства або за його довідковому телефону.
На сайті можна скачати також квитанцію з реквізитами для оплати держмита і подивитися її розмір.

Якщо термін дії наявної у вас водійських меддовідки минув, оформіть нову. Ця процедура нічим не відрізняється від проходження водійської медкомісії перед надходженням в автошколу або здачею на права екстерном.Остальние необхідні документи складності не становлять. Якщо ви переоформляти права за місцем перебування, знадобиться документ про тимчасову реєстрацію. За місцем проживання досить паспорта.

У прийомні години зверніться з усім пакетом документів у потрібний підрозділ ГИБДД, повідомте про бажання переоформити права на нове фамілію.Еслі всі документи в порядку, вам в той же день оформлять тимчасове посвідчення водія. Постійне ж з новими даними отримаєте у міру його готовності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: