» »

Як вибрати галогенові лампи для автомобіляПри виборі галогенових ламп для автомобіля потрібно орієнтуватися на потужність лампи і необхідну температуру. Існують галогенові лампи 3 в 1, здатні значно покращити якість нічної їзди.

Як вибрати галогенові лампи для автомобіля
Сьогодні у продажу вже не знайти вакуумні лампи розжарювання для головного освітлення авто. На зміну їм прийшли галогенові лампи розжарювання з збільшеним терміном служби ниток розжарювання і, відповідно, підвищеною потужністю.

Лампи з посиленою світловою віддачею і поліпшеним візуальним комфортом

При виборі галогенових ламп насамперед потрібно визначитися з необхідною температурою, адже саме вона визначає якість світіння ламп. Наприклад, автомобільні лампи з посиленою світловою віддачею мають стандартну потужність, що дозволяє фарам не перегріватися. Такі джерела світла варто вибирати водіям старшого покоління і тим, у кого ослаблений зір. Однак, тут велике значення має конструкція фари, тому як буває так, що вона знижує заявлену виробником потужність.

Галогенові лампи поліпшеного візуального комфорту підвищують якість нічної їзди. Вибирати такі лампи для свого авто рекомендується автолюбителя, які віддають перевагу білому кольору високої яскравості. Вони покращують концентрацію людини за кермом при нічній їзді, дозволяючи краще бачити знаки і дорожню розмітку.

Всепогодні лампи і лампи для бездоріжжя

Сьогодні на ринку галогенових ламп представлені і всепогодні лампи, що дають світло жовтого колірного відтінку. Доведено, що таке світло більш помітний в умовах туману і дощу, до того ж він забезпечує більш контрастне освітлення в умовах поганої видимості. Для гоночних трас передбачена свої галогенові лампи з високою потужністю нитки розжарювання. Їх рекомендується вибирати водіям і для їзди по бездоріжжю. Такий тип ламп має кілька версій, зокрема, можна придбати лампи для нічної їзди.

Концепція лампи не піддавалася змінам протягом останніх ста років. На даний момент можна вибрати галогенові лампи для автомобіля з величезного ряду модифікацій з самими різними особливостями. Підвищити безпеку водія і його пасажирів, особливо в нічний час доби, можна за допомогою галогенових ламп 3 в 1, які поєднали в собі властивості трьох різновидів джерел світла. Світло від цих ламп розподіляється на три зони з білим - переднім світлом, з жовтим світлом ліворуч і денним світлом з блакитним відтінком справа. Білий світ дозволяє висвітлити дорожнє полотно на 10-20 м вперед, жовтувате світло зліва не буде зліпити водіїв, які їдуть по зустрічній смузі, а денне світло праворуч здатний добре освітлювати дорожні знаки і придорожнє полотно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: