» »

Як підключити плеєр до магнітолиЯкщо ви проводите багато часу за кермом автомобіля, то вам не обійтися без музики. Набридло слухати радіо і одні й ті ж CD-диски? Підключіть до магнітоли MP3-плеєр.

Як підключити плеєр до магнітоли

Найпростіше тим, у кого в магнітолі є USB-вхід. Якщо ви з числа цих щасливчиків, то візьміть звичайний USB-кабель, який напевно йшов в комплекті з плеєром, підключіть пристрій і слухайте музику точно так само, як з флешки.

Якщо ж USB-входу немає, а слухати музику з плеєра хочеться, то купіть додатковий гаджет. Його називають по-різному - ресивер, трансмітер або MP3-модулатор. Він дозволяє зчитувати музичні файли з будь-яких флеш-карт за допомогою автомобільної магнітоли.

Вставте трансмітер в прикурювач, увімкніть його та налаштуйте на FM-хвилю, не зайняту радіомовленням, наприклад, 108,0 FM. Потім налаштуйте радіоприймач в машині на ту ж саму хвилю.

Підключіть MP3-плеєр до пристрою. Якщо плеєр зроблений у вигляді USB-флешкарти, то його можна просто вставити у відповідний вхід. Якщо ні, підключіть його через line-in - це вхід для виведення звуку з плеєра на зовнішні пристрої, в тому числі колонки. Як правило, в комплекті з трансмітером є спеціальний кабель для підключення через line in. За допомогою цього кабелю з'єднайте плеєр з трансмітером через роз'єм для навушників.

Увімкніть плеєр. Щоб прослухати музику, керуйте вмістом його пам'яті або через сам плеєр, або за допомогою пульта управління трансмітером. Якість, гучність і інтенсивність звуку регулюйте через магнітолу.

Якщо ви подорожуєте разом з друзями на декількох машинах, то вони зможуть прослуховувати музику з вашого MP3-плеєра одночасно з вами. Для того щоб це організувати, налаштуйте радіоприймачі у всіх машинах на ту ж хвилю, на яку налаштований ваш ресивер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: