» »

Як зняти сигналізаціюЯк зняти сигналізацію. Сучасні технології дозволяють захистити ваш автомобіль максимально надійно. Автосигналізації останнього покоління мають високий ступінь захисту від зчитування кодів, всі необхідні функції для зручності користування. Поставити таку сигналізацію можна на будь-яку машину, попередньо демонтувавши стару охоронну систему.
Як зняти сигналізацію
Вам знадобиться
  • Бокорізи
  • Викрутка
  • Ізолента
  • Тестер або прозвонка

Знайдіть на торпедо світлодіод. Від нього повинен йти провід до блоку сигналізації.

Від блоку сигналізації від'єднайте роз'єм з проводами. Кожен провід, що йде від роз'єму, від'єднайте від штатної проводки автомобіля. Як правило, дроти або скручені ізолентою, або припаяні. Провід мають підключення на поворотники, габаритні вогні, концевики дверей, капота, багажника, блокування двигуна.

Найголовніше при демонтажі сигналізації - знайти і відключити блокування двигуна. Від'єднати кожен джгут від блоку сигналізації по черзі, ви знайдете блокування. Зазвичай він представляє з себе раскусаний штатний провід. Цей провід потрібно з'єднати в початкове положення. Після того, як ви провід з'єднали, заведіть машину. Якщо вона не завелася, значить, провід був знайдений не той чи існують ще блокування. Зазвичай бувають блокування запалювання, стартера, бензонасоса.

Демонтуйте датчик удару або обсягу. Він може перебувати під пластиковою заглушкою під важелем ручного гальма.

Демонтуйте кнопку Valet. Її місце розташування вам повинні були показати при установці сигналізації.

Демонтуйте сирену в капоті. Відкрутіть кріплення і видаліть дроти, що ведуть з салону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: