» »

Як відключити датчик дощуДатчик дощу застосовується в автомобілях у вигляді оптико - електронного пристрою, який встановлюється на вітровому склі і реагує на появу на ньому вологи. У функції цього датчика входить автоматичне керування «двірниками» - склоочисниками; а також він приводить в дію механізми, які закривають люк і скла дверей. Часто водіїв дратує непередбачувана робота двірників через датчика дощу, який розрахований на європейський режим їзди (без пробок і на великих швидкостях). Тому власники автомобілів хочуть відключити цей датчик і регулювати роботу "двірників" вручну.

Як відключити датчик дощу
Вам знадобиться
  • - керівництво з експлуатації вашої моделі автомобіля;
  • - СТО, де обслуговують саме вашу модель;
  • - досвідчений програміст, здатний відключити або видалити програму в комп'ютері, керівну датчиком дощу.

Для початку спробуйте все можливими способами владнати питання з датчиком дощу без його відключення. Знайдіть фахівця для його відключення без механічного впливу. Це буває дуже складно - хоча ця складність варіюється від мінуса до плюса в залежності від поширеності моделі вашого автомобіля. Почніть з того, що постійно стежте за чистотою віконця датчика дощу. Якщо скло в цьому місці брудне - під керівництвом датчика «двірники» працюють по довільній програмі.

Спробуйте також позбутися від примх датчика дощу регулятором чутливості - він знаходиться на важелі «двірників» - збільшити цю саму чутливість. Якщо датчик не реагує на дрібні краплі - клацайте регулятором вправо до тих пір, поки він (датчик) не почне реагувати.

Просто зробити так, щоб датчик дощу перестав працювати - досить-таки просто. Для цього висмикніть з нього роз'єм. У цьому випадку «двірники» вашого автомобіля будуть тепер діяти тільки в так званому «переривчастому» режимі. І на додаток до цього незручності у вашому блоці управління бортової мережі буде тепер прописана постійна помилка по датчику (яку, в принципі, можна, звичайно, прибрати перекодуванням блоку). А, головне, у вас припинить свою роботу автоматичний режим включення фар. Якщо вас це все не лякає - виймайте роз'єм з датчика.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: