» »

Як зберігати літню гуму«Переобуваясь» машину в холодну пору року, з літніми шинами можна звернутися в автомобільний центр, що пропонує послуги з сезонного зберігання гуми За «зміст» комплекту для чотирьох коліс доведеться платити в середньому 500 рублів на місяць. Якщо це вас не влаштовує, самостійно підготуйте і приберіть шини на зиму, скориставшись рекомендаціями досвідчених водіїв.

Як зберігати літню гуму
Вам знадобиться
  • - аерозоль-консервант;
  • - чохли або ящики;
  • - комора, гараж або сарай.

Насамперед переконайтеся, що шини сухі й чисті. Обробіть гуму аерозолем-консервантом, який містить інгібітори окислення, що уповільнюють процеси старіння шин.

Придбайте чохли для кожної шини або спеціальні ящики для зберігання покришок, що не мнуть їх і не пропускають світло. Постарайтеся, щоб поблизу не було бензину, фарби, масел і їм подібних рідин.

Залишати шини під навісом на повітрі рекомендується не більше ніж на місяць. Зберігати під відкритим небом гуму не можна через перепади температури і відносної вологості в навколишньому середовищі.

Не тримайте гуму на балконі: вона буде неприємно пахнути і, до того ж, може постраждати від морозів. Зберігайте шини в сухому, темному і прохолодному місці - в коморі, сараї або гаражі (але не металевою «мушлі»!). У приміщенні не повинно бути пилу, бруду і т.п.! До того ж, його бажано час від часу провітрювати.

У «період спокою" не рухайте шини і не ставте на них важкі речі, щоб гума не деформувалася. Краще поставити шини, як це роблять в магазинах і на складах. Якщо шини підвішені на стіні, варто перевертати їх приблизно раз на два тижні.

Колеса з дисками краще класти «колодязем» - горизонтально на рівній поверхні. При зберіганні коліс з дисками не підвищуйте і не знижуйте тиск в шинах.

Перед тим, як покласти на зберігання літню гуму, не забудьте перевірити термін її придатності. Кожне колесо має маркування. Перша цифра - це тиждень, а другий-рік випуску. Зверніть увагу і на придатність покришки. Зазвичай шина якісно працює протягом п'яти років.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: