» »

Як підвищити потужність двигуна ВАЗАвтомобілі марки ВАЗ дуже популярні в Росії завдяки своїй невисокій вартості і простоті в обслуговуванні. Але при цьому вазовские двигуни не можуть похвалитися великою потужністю, тому багато власників машин бажають поліпшити силовий агрегат.

Як підвищити потужність двигуна ВАЗ
Вам знадобиться
  • - турбіна;
  • - набір інструментів;
  • - кабель;
  • - присадки;
  • - комп'ютер;
  • - нова прошивка.

Зробіть чип-тюнінг, замінивши прошивку на електронному блоці управління. Даним методом можна скористатися тільки при наявності інжекторного двигуна. Дізнайтеся, яка версія прошивки на даний момент встановлена ​​у вашому автомобілі. Для її заміни скористайтеся комп'ютером і спеціальним кабелем. При його допомозі підключіть комп'ютер через діагностичний роз'єм на вашому автомобілі. Також встановіть спеціальну програму, через яку ви зможете отримати доступ до електронного блоку двигуна. Завантаживши і завантаживши прошивку, встановіть всі відповідні налаштування.

Скористайтеся спеціальними присадками, що представляють собою особливі хімічні суміші. При додаванні в паливо вони дозволяють підвищити потужність двигуна. Зараз на ринку можна знайти величезний асортимент присадок різного роду. За їх допомогою ви також можете домогтися зменшення коефіцієнта тертя всіх працюючих компонентів двигуна, збільшивши при цьому компресію. Все разом це дасть відчутний приріст до потужності. А завдяки спеціальним присадкам ви збережете мотор, досягнете повного згоряння палива та подовжить термін експлуатації автомобільного двигуна.

Спробуйте збільшити робочий об'єм двигуна. Підвищення потужності в цьому випадку досягається расточкой циліндрів або установкою колінчастого вала, що має більший хід. Даний спосіб має і деякі мінуси, до яких відноситься зниження ККД силового агрегату з одночасним підвищенням витрати палива. Дана процедура може бути проведена тільки професійним автомеханіком або людиною, добре розбирається в двигунах ВАЗ.

Встановіть на двигун турбокомплект. Турбіну слід ставити тільки на апарати об'ємом не менше 1,6 літра. У продажу можна знайти цілі набори, в які входять сама турбіна і всі необхідні для установки комплектуючі. Цим способом ви зможете подвоїти потужність двигуна. Все залежить від якості самої турбіни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: