» »

Як Протюнінгований скутерВласники скутерів іноді вирішують Протюнінгований свого «залізного коня», щоб збільшити його продуктивність, поліпшити прискорення або виділитися з натовпу потужним басом вихлопу. Якщо на більш потужний скутер немає коштів, його можна вдосконалити своїми руками.

Як Протюнінгований скутер

Основні нюанси

Додати двигуну скутера більшої потужності можна за допомогою обкатки і видалення зі засобу пересування душілок (обмежувачів швидкості). Однак при цьому не варто забувати про технічний стан інших вузлів і деталей скутера, щоб потім його не довелося ремонтувати в професійної автомобільної майстерні. Також можна замінити тюнинговой резонансної трубою оригінальний глушник скутера, вибравши модель, яка підходить для його циліндро-поршневої групи.

Найбільш придатними резонансними трубами для тюнінга є такі марки, як Technigas Next, LeoVince ZX, Laser X, Polini No Smoke, Techigas Silent Pro і LeoVince SP3/Turing.

У відповідності з характеристиками поставленої тюнинговой труби також потрібно перебудувати трансмісію - це дасть приріст в динаміці і підніме максимальну швидкість скутера на 10-15 кілометрів на годину. Старий карбюратор можна замінити новим пристроєм, що має оптимальний діаметр дифузора (17,5 міліметрів), який є найзручнішим в установці та налаштування. Виробник тюнінгових карбюраторів особливого значення не має.

Удосконалення начинки

Щоб тюнінгувати скутер, потрібно також замінити його варіатор на спортивну модель - такі пристрої налаштовуються під нові характеристики мотора набагато якісніше і точніше. Сучасні моделі тюнінгових воротарів виробники оснащують системою змащення штока, щоб підняти ефективність всієї трансмісійної частини скутера. Більш плавне і легке переміщення варіатора по втулці істотно поліпшить прийомистість скутера. Підняти продуктивність скутера також можна за допомогою грамотної установки тюнинговой циліндро-поршневої групи.

Установка останньої є найбільш радикальним і дієвим методом збільшення продуктивності і потужності скутера.

У комплекті з тюнинговой циліндро-поршневої групою звичайно йде головка циліндра, форма камери згоряння якої оптимізована. Якщо власник планує встановити ще і поршні з великим діаметром, важливо простежити за ідеальним технічним станом клонували і підшипників - інакше вони дуже швидко вийдуть з ладу унаслідок великих навантажень. На цьому етапі тюнінг скутера можна завершити, оскільки для інших удосконалень простіше купити більш потужний засіб пересування і не морочитися з установкою дорогих тюнінгових деталей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: