» »

Як встановити підсвічування салонуОдним із сучасних видів тюнінга автомобіля є установка додаткового підсвічування салону. Стандартну підсвічування панелі приладів і яскравий обідок включеного прикурювача змінила нова світлодіодне підсвічування, як окремих панелей, так і всього салону машини.

Як встановити підсвічування салону
Вам знадобиться
  • - світлодіодна стрічка;
  • - світлодіоди;
  • - двосторонній скотч;
  • - нейлонові стяжки.

Щоб зробити салон свого авто ексклюзивним і сучасним можна спробувати змінити його за допомогою додаткового підсвічування, використовуючи світлодіодні лампочки і стрічки. Завдяки тому, що світлодіоди практично унікальні за малому обсягу енергоспоживання, їх можна встановлювати в будь-яких місцях, вони споживають зовсім мало електроенергії і тому можуть застосовуватися в необмеженій кількості.

Світлодіодне підсвічування здатна не тільки перетворити салон, повністю змінивши його колір, але і додати унікальності за рахунок змішування і накладення декількох кольорів. Світлодіоди можна встановити на свій розсуд як підсвічування кнопок, педалей, рукоятки коробки перемикання передач, навколо замку запалювання. Найбільші естети встановлюють підсвітку на ручки і кишені дверей, а також на килимки підлоги.

Для установки такого підсвічування спочатку необхідно заміряти довжину всіх ділянок прокладки проводів, а потім зібрати проводку. Потім підключаємося до плафону. Підключатися можна не тільки до проводів, але й до самої лампочки.

Підсвічування горітиме тоді, як тільки загориться центральна лампа переднього плафона. Для повноти картини, підсвічуванням можна замінити стандартні лампочки. Так, наприклад, встановити діоди в обидва плафона світла салону.

Якщо ви вирішили зробити підсвічування салону, але не хочете радикальних змін, спробуйте для початку просто замінити лампи розжарення в стандартній підсвічуванні панелі приладів на світлодіоди. Таким чином при мінімальних витратах і ризик ви відразу побачите приголомшливий ефект.

Якщо ви сумніваєтеся, що власноруч тюнингований салон вам під силу, то в даний час послуги з установки підсвічування салону пропонують різні ательє тюнінгу. У таких ательє застосовують високоякісні матеріали і сучасні технології тюнінга.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: