» »

Як прибрати радарПристрої, які сигналізують про наявність включеного радара, дозволені в Росії і називаються детекторами. Складніше йде справа з антирадарами, вони заборонені, так як спотворюють сигнал.

Як прибрати радар
Вам знадобиться
  • Радар-детектор.

Серед радарів, використовуваних співробітниками ГИБДД, є прилади з постійним випромінюванням, імпульсні пристрої і лазерні гармати, складно виявляються детекторами.

При виборі детектора враховуйте одна з головних вимог до них: прилад повинен своєчасно виявляти зону дії обладнання співробітників ГИБДД і адекватно реагувати на надходять сигнали. Існує 5 діапазонів частот радарів: X, K, Ka, Ku і La (лазерний).

Візьміть до уваги, що більшість російських радарів діють в діапазоні К, невеликий відсоток приладів використовує X-діапазон. Ku-діапазон в Росії не використовується і наявність його в пристрої не обов'язково, якщо ж він є, то сміливо відключайте його.

Імпульсні радари працюють короткими імпульсами, періодичність і тривалість яких різна у різних моделей. Така конструкція може обдурити навіть потужний детектор, представляючи сигнал як випадкову перешкоду. Для того щоб ефективно боротися з імпульсними пристроями, перевірте наявність у свого детектора наступних режимів: Instant-on і Ultra-X - виявлення імпульсних приладів X-діапазону; Ultra-K - виявлення імпульсних пристроїв К-діапазону, POP - сучасна технологія, з високою точністю обнаруживающая імпульсні прилади будь-яких типів.

Проти лазерних радарів використовуйте потужні детектори, здатні уловлювати відбиті сигнали лазера, здійснюючи круговий захист автомобіля. Якщо ваша машина на трасі не єдина - це цілком здійсненно.

Вибираючи детектор по ціновій категорії, пам'ятайте, що ціна і можливості даного пристрою взаємопов'язані. Порівняно недорогі бюджетні моделі (від двох тисяч рублів) заощадять ваші гроші при купівлі, але не варто очікувати від них занадто багато чого. Дальність виявлення у таких приладів, як правило, буває значно нижче, кількість же промахів набагато вище.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: