» »

Як встановити сигналізацію на вазВсі нюанси установки сигналізації на Ваз - покрокова послідовність підключення, кольору проводів, блокування, значення кнопки Valet. Підключення електроприводів, кінцевиків, сирени.

Як встановити сигналізацію на ваз
Вам знадобиться
  • Викрутки
  • Пассатижи
  • Бокорізи
  • Набір гайкових ключів
  • Дриль і набір сверел
  • Продзвонює або тестер
  • Провід
  • Ізолента

Першим кроком самостійної установки буде устновка світлодіода, який йде в комплекті сигналізації. Світлодіод встановлюється на торпеду на видне місце ближче до стеклу.Найдіте для блоку сигналізації зручне приховане місце під торпедою: справа, зліва чи посередині залежить від моделі автомобіля.

Прозвонкой або тестером знайдіть дроти, що йдуть до поворотникам, запаленню, +12 V, кінцевик дверей (кнопкам відкривання і закривання дверей), центральному замку. Якщо центральний замок в даній моделі не передбачений, то необхідно зняти обшивку дверей і встановити електропривод і підключити його до блоку сигналізації по інструкції. Електроприводу можна устанавить на всі чотири двері.Провода кінцевиків і поворотников знаходяться в джгуті в порозі, провідному до багажника. Якщо в машині відсутні концевики капота і багажника, встановіть їх додатково - прісверліте поруч із замком по внутрішній стороні. Самі додаткові концевики, як правило, йдуть в комплекті з сигналізацією.

Сирена встановлюється під капотом у сухому місці в дальньому кутку. Вона прісверліваем, чорний дріт замикають на масу, а червоний йде до блоку сигналізації. Місця з'єднань проводів замотуються чорної ізолентою. Якщо ви хочете, що б з'єднання взагалі були не помітні, то дроти можна запаювати. Зробіть блокування двигуна, щоб забезпечити вашому автомобілю додатковий захист від викрадення. Основні допустимі блокування - це блокування запалювання, стартера, бензонасоса. Блокування можна зробити в капоті або під торпедою. Масовий (мінусовій) провід підключають на корпус авто, а плюсової (червоний або рожевий) в джгуті під торпедою.

У комплекті сигналізації є кнопка Valet, за допомогою якої програмується і відключається сигналізація. Її бажано встановити в потаємному, але доступному особисто для вас місці. Вона використовується, якщо сигналізація зламалася, ви хочете внести зміни в налаштування сигналізації або взагалі відключити її, залишивши тільки роботу центрального замка. Всі налаштування кнопкою Valet робляться за інструкцією обраної вами моделі сигналізації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: