» »

Датчик дощу: як відключити обридлий девайсАвтомобільний датчик дощу - оптико-електронний пристрій, що встановлюється на вітрове скло і реагує на його зволоження. Використовується для автоматичного управління склоочисниками і механізмами, які закривають люк і скла дверей.Датчік спрацьовує на заломлення світла. На сухому склі посилається промінь відбивається від поверхні і повертається на датчик, а краплі розсіюють світло.

Датчик дощу: як відключити обридлий девайс

Чим сильніше дощ - тим менше світла повертається, і двірники спрацьовують частіше. А кільцем на підрульові перемикачі регулюють чутливість. Варто відзначити, що дані властивості чутливості також залежать від характеру руху автомобіля, точніше його швидкості.
Багато стикаються з проблемою: як відключити датчик дощу? Основна причина - щоб щітки працювали в інтервальному режимі, а не через датчик, щоб при попаданні на скло дрібних крапель датчик починав справно виконувати свої функції.
Отже, для початку спробуйте здійснити наступне. За допомогою регулятора, який розташований на важелі двірників, збільште параметри його чутливості. Це призведе до того, що датчик буде реагувати на тільки що починається дощ і спрацьовувати при перших краплях.

Проводьте перемикання регулятора до того моменту, поки не він стане реагувати на що потрапляють краплі. Якщо ж цього не відбувається, скористайтеся іншим методом.

Під час експлуатації регулюйте кнопки «ВКЛ» і «ВИКЛ». Проблема таких датчиків полягає в тому, що вони не реагують вчасно. Для того, щоб змусити датчик заробити, при перших краплях дощу натисніть кнопку виключення, а потім відразу кнопку включення. Датчик почне працювати. Якщо ви не хочете, щоб він працював у той чи інший час, просто натисніть кнопку виключення, заблокувавши тимчасово його функціонування.

Якщо ж проблеми з роботою датчика залишаються незмінними, висмикніть роз'єм, повністю відключивши бортовий комп'ютер. Це відключить датчик, і не дозволить йому спрацьовувати ні за яких умов. Після цього налаштуйте роботу двірників вручну за власним бажанням. Інтервал роботи двірників можна виставляти самостійно. Щоб це здійснити, при включеному запаленні натисніть важіль вниз з положення 0, почекайте бажаний проміжок часу (від 2 до 15 сек) і після цього встановіть важіль в положення періодичного включення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: