» »

Як встановити автосигналізаціюЯк встановити автосигналізацію самому. Всі автомобілісти мріють про максимальний захист від викрадення для своєї "ластівки". У цьому випадку складно довірити установку охоронної системи сумнівному автосервісу, а великі дилерські центри оголошують за установку завищені ціни. Якщо у вас є базові знання пристрою автомобіля і електрики, нескладну сигналізацію можна поставити самому.

Як встановити автосигналізацію
Вам знадобиться
  • Дриль
  • Викрутка
  • Бокорізи
  • Тестер
  • Ізолента

Встановіть світлодіод на видному місці у скла на торпедо.

Для блоку сигналізації знайдіть під торпедо зручне і приховане місце. Чим далі ви заховаєте блок сигналізації, тим менше шансів, що його знайдуть і відключать.

Тестером знайдіть дроти, що йдуть до поворотникам, запаленню, +12 V, кінцевик дверей (кнопкам відкривання і закривання дверей), центральному замку. Якщо центральний замок в машині не передбачений, то зніміть обшивку дверей і встановіть електропривод. Підключіть його до блоку сигналізації по інструкції. Електроприводу можна встановити на всі чотири двері.

Провід кінцевиків і поворотников знаходяться в джгуті в порозі, провідному до багажника. Якщо в машині відсутні концевики капота і багажника, встановіть їх додатково.

Встановіть під капотом в сухому дальньому кутку сирену. Прісверліте її, замкніть чорний дріт на масу, а червоний підключіть до блоку сигналізації. Усі місця з'єднань проводів або замотують чорної ізолентою, або припаюють.

Основну безпеку автомобілю забезпечують блокування - стартера, запалювання або бензонасоса. Для блокування треба знайти дріт, ведучий, припустимо, на запалювання. Провід розкушують, «врізають» в нього дріт від блоку. Колір дроту блокування вказано в інструкції обраної вами сигналізації.

У комплекті сигналізації йде кнопка Valet, за допомогою якої програмується або відключається сигналізація. Кнопку необхідно встановити в потаємному, але доступному особисто для вас місці. Вона використовується, якщо сигналізація зламалася, ви хочете внести зміни в налаштування сигналізації або взагалі відключити її, залишивши тільки роботу центрального замка. Всі налаштування кнопкою Valet робляться за інструкцією обраної вами моделі сигналізації.

Після установки кнопки Valet можна приступити до програмування функцій сигналізації. Ви можете запрограмувати тільки необхідні вам функції або розширити стандартні можливості охоронної системи. Всі програмування робиться строго за інструкцією до даної моделі сигналізації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: