» »

Як зберігати зимову гумуЯк зберігати зимову гуму. З настанням весни у автомобілістів виникає безліч проблем, серед яких найбільш важливою є перехід з зимової гуми на літню. «Переобуваясь» машину, власники думають, куди ж покласти зимову гуму, щоб з настанням наступної зими її знову можна було використовувати. При зберіганні змінних шин важливо дотримуватися кількох правил.
Як зберігати зимову гуму

Огляньте стан шин. Чи має сенс їх зберігати або простіше викинути на смітник. Промийте гуму і перевірте її на наявність дірок, різних порізів, ступеня стертості протектора. У разі, якщо оглянута гума не підходить для наступного сезону, то її краще всього викинути. Гарні ж покришки підготуйте для зберігання.

Ретельно просушіть промиту гуму і складіть її один на одного невеликої стопкою. Це дозволить заощадити вільне місце, а також захистити шини від контакту з іншими предметами. Зверніть увагу, що такий спосіб підходить тільки для шин з дисками. Якщо ж скласти таким чином порожні безкамерні покришки, то вони промнутся під своєю вагою, що призведе до заминання шин, тому їх краще всього скласти в вертикальному положенні, акуратно притуливши одне до одного.

Слідкуйте, щоб у приміщенні, де буде зберігатися зимова гума, була постійна вологість повітря. Сухе повітря і високий тиск сприяють утворенню тріщин. Не закривайте шини, нехай вони будуть мати вільний доступ до повітря.

Вибирайте вільне і незахламленное приміщення. Сторонні предмети можуть пошкодити шини. Найкраще підходить спеціально підготовлений під шини куточок гаража. Зверніть увагу, що зимову гуму не можна зберігати у спеціальних ящиках, призначених для зберігання шин, які продаються в автомагазинах. Такі ящики підходять лише для зберігання літніх покришок.

Укладіть договір з одним з автоцентрів на послугу зберігання зимової гуми. Після того як документи будуть підписані, вам залишиться тільки здати свої покришки працівникам центру, які самі промиють, просушать і акуратно складуть ваші шини до настання наступного сезону. Такий варіант ідеально підходить для тих автовласників, які не мають приміщення для зберігання, але у своєму розпорядженні необхідної сумою грошей, щоб заплатити за послуги сервісу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: