» »

Як вибрати килимки в автомобільОскільки автомобіль - це місце, де водій проводить достатньо часу, салон повинен бути максимально комфортним і зручним. Для цього потрібно оснастити його додатковими аксесуарами. Першим таким придбанням стають килимки. Як їх вибрати?

Як вибрати килимки в автомобіль

Придбайте килимки і для салону і для багажника. Це дозволить найбільш максимально захистити салон від пилу і бруду. До того ж, килимки мити набагато простіше, ніж цілий автомобіль. Врахуйте, що вони можуть бути як універсальними, так і спеціально зробленими під конкретну модель автомобіля.

Якщо ви не хочете витрачати багато грошей і часу на пошук килимків, купите універсальні. Але вони прослужить зовсім недовго, їх доведеться часто замінювати новими. При цьому килимок не будуть ідеально лягати на підлогу салону, навіть якщо їх вирізати по контуру «корита». Але є один великий плюс - універсальний килимок можна купити в будь-якому супермаркеті.

Придбайте килимки, спеціально зроблені для марки вашого автомобіля. Виберіть матеріал, з якого зроблені килимки. Самим практичним є гума. Гумові килимки надійно захищають дно автомобіля від проникнення великої кількості вологи, тим самим не допускаючи гниття шумоизоляционного шару і корозії металу. Однак оригінальні килимки з ворсу володіють набагато кращою здатністю поглинати зайву вологу, так як оснащені гумовими шипами на своїй основі.

Але врахуйте, що незважаючи на зручність і невисоку ціну гумових килимків, вони мають ряд негативних якостей. Вони дуже погано гнуться (нееластичні), ламаються від замерзання, мають велику вагу і зберігають неприємні запахи.

Спробуйте використовувати поліуретанові килимки. Вони легко повторюють складну конфігурацію підлоги, мають високі бортики, важать удвічі менше, ніж гумові, що не твердіють на холоді. Хоча коштують поліуретанові килимки дорого, вони довго не зношуються і не всихають від впливу високих температур.

Зверніть увагу на «механізм», який запобігає переміщення килимка по підлозі. Це можуть бути різні липучки, гачки або інші пристосування, надійно прикріплені до жорсткої основі килимка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: