» »

Як вибрати незамерзаючу рідинаБудь-який власник автомобіля знає, як важливо мати чисте лобове скло, адже це одна з найважливіших умов безпеки руху на дорозі. Особливо актуальна ця проблема в холодну пору року. Сніг, бруд, обмерзання - ось негативні фактори, які можуть призвести до аварійної ситуації на дорозі. Використовуючи незамерзаючу рідина, ви зможете підтримувати чистоту вашого скла, що гарантує вам комфорт і безпеку.
Як вибрати незамерзаючу рідина

Підберіть незамерзаючу рідина, виходячи з ваших побажань і, звичайно ж, марки автомобіля. На даний момент існує багато виробників незамерзаючих рідин, широко відомих покупцям. Наприклад, таких як Fuchs, Liqui Moly, Mobil та інші.

Віддавайте перевагу широко відомим торговим маркам, зверніть увагу на упаковку, етикетку і пробку антифризу. На ній повинна бути вказана повна інформація відносно продукту і виробника. Крім того, якісна незамерзаюча рідина гарантує безпеку вашого здоров'я.

Купуйте рідину, що не тільки в автосалонах або спеціалізованих магазинах, так знижується ризик купити підробку. Така рідина може містити отруйна речовина метанол, що здешевлює собівартість продукту, але і становить небезпеку дл вашого здоров'я. Метанол - сильна отрута, якщо він потрапить в салон через системи вентиляції, ви відчуєте запаморочення і слабкість. А надмірна дія цієї отрути на ваш організм може закінчитися поразкою нервової системи.

Перевірте, чи не залишає незамерзаюча рідина після себе розводи, нальоти або райдужні плівки на поверхні машини. Якщо так, то ця рідина неякісна. Огляньте вміст каністри, наскільки це можливо. Потрясіть каністру і переконайтеся, що на поверхні антифризу утворюється стійка піна. Якщо в рідині присутній осад, значить, вона була розбавлена ​​звичайною водою, від такої покупки відмовтеся відразу. В ідеалі при виробництві антифризу використовується дистильована вода або артезіанська вода з джерел. Різко виражений спиртової запах також гарантує вам, що «незамерзайка» якісна.

Заливайте рідину, що не заздалегідь, щоб перший морозчік не паралізувало роботу вашого автомобіля. Підготуйтеся до зими заздалегідь. Не користуйтесь такою рідиною під час стоянки або в пробках, коли концентрація парів особливо висока. Використовуйте режим рециркуляції, який передбачений в деяких марках автомобілів. Якщо ви відчули слабкість і головний біль - негайно зупиніться, якщо ви перебуваєте в русі, і вийдіть з машини. Надалі злийте цю рідину і залийте іншу.

Возите незамерзаючу рідина взимку завжди з собою в машині. Чи не заливайте незамерзаючу рідину в бачок в чистому вигляді, в основному вона дуже концентрована і слід розбавляти її дистильованою водою по інструкції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: