» »

Як вибрати найкращі фариФари - це очі автомобіля, особливо в нічний і вечірній час. Якщо ваші фари мутні і погано світять, то управляти таким автомобілем вкрай незручно і небезпечно. Погані фари є частими «винуватцями» аварій та наїздів на пішоходів. Навіть співробітники ГИБДД, виходячи на службу, зупиняють автомобілі з несправними, брудними, або розбитими фарами, виносячи їм попередження. Тому дуже важливо мати хороші, надійні фари.Какіе ж фари є найкращими? Для початку розберемо, які взагалі бувають фари:

Як вибрати найкращі фари

Скляні фари. Скло завжди виглядає дуже естетично і презентабельно. Однак, всім відомо, що це дуже крихкий матеріал. Для подолання цього недоліку скляні фари покриваються захисною плівкою, що надає фарам найбільшу міцність. Однак при її використанні дещо знижується пропускна здатність світла. Зате такі фари стають досить міцними. До речі, захисну плівку у міру зношування можна поміняти на іншу.

Фари з полікарбонату. Це дуже доступний варіант за ціною. Такі фари досить міцні, але дуже чутливі до автохімії і лугів, тому потрібно бути з ними акуратним. Їх термін служби обмежений, оскільки з часом вони каламутніють, погано пропускаючи світло, тому їх доведеться міняти часто.

Фари з оргскла. Пропускна здатність світла у таких фар набагато вище, ніж у фар з полікарбонату. Помутніння їм також не загрожує. Єдиний мінус таких фар - це утворення тріщин на них з часом. Звичайно, цінова категорія таких фар набагато нижче, ніж скляних.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: