» »

Як налаштувати авто звукОсновоположним чинником успішного настроювання акустичної системи, в тому числі і авто звуку, є грамотний підбір компонентів. Якісна настройка спроектованого авто звуку необхідна для отримання саме того звучання, яке було заплановано при проектуванні.
Як налаштувати авто звук

Почніть настройку авто звуку з регулювання кросоверів: окремо для фронту, тилу і баса. Набудовуйте їх таким чином, щоб на акустику проводилася подача виключно необхідного спектра частот з урахуванням оптимальної амплітуди. Це є обов'язковою умовою для створення єдиної музичної сцени. Далі узгодьте рівні сигналів на тил і фронт. Також перевірте сигнал на авто підсилювач звуку і сабвуфер.

Настройку електронної частини авто звуку проводите з використанням тестових дисків з музичними файлами, які містять повний спектр частот. Також використовуйте диски із записом «рожевого шуму». Замірте амплітудно-частотну характеристику за допомогою функції AudioControl і, грунтуючись на отриманих даних, введіть необхідні поправки в настройку електронних компонентів.

Наступний етап - це прослуховування аудіосистеми. Тут вже використовуйте всі свої суб'єктивні відчуття і вміння чути і відчувати окремі відтінки звучання. Для цього відключайте один за іншим окремі компоненти аудіосистеми, прослухати їх у різних поєднаннях і знаходите найкращі комбінації. Під час прослуховування допрацьовуйте орієнтацію динаміків так, щоб осі випромінювання перебували в потрібному положенні. Крім цього відбудовуйте рівень сигналів на всіх складових системи.

Окрему увагу приділіть установці високочастотних випромінювачів - твиттеров. Від їх грамотної установки залежатиме точність промальовування загальної звукової сцени. Встановити твіттер можливо тільки під час самого прослуховування. Дослідним шляхом підбирайте як розташування, так і орієнтацію твіттера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: