» »

Як налаштувати магнітолуУ наш час вже складно знайти автомобіль, не оснащений хоча б найпростішої звуковою системою. Однак, встановити магнітолу і колонки - ще півсправи. Треба ще налаштувати звук таким чином, щоб слухати його було приємно.
Як налаштувати магнітолу

Якщо ваша магнітола має можливість налаштування окремих частот для кожного окремого динаміка - скористайтеся цим і перенаправьте низькі частоти на динаміки більшого розміру, кращим чином для цього пристосовані (зазвичай розташовуються позаду). Якщо у вас присутній сабвуфер, то для нього зазвичай присутній окремий розділ налаштувань.

За допомогою інструментів Fade і Balance виставте звукову картину найбільш комфортним для вас чином. Музика, як правило, має стереоформат, тому чотири (і більше) колонок для її відтворення не обов'язкові. Однак, якщо ваші колонки відтворюють різні частоти, є сенс поекспериментувати з виділенням деяких з них із загальної картини.

Налаштуйте рівень тонкомпенсації таким чином, щоб низькі частоти не губилися при невисокій гучності відтворення, але й не гуділи при високій.

При необхідності подкорректируйте частотну картину вашого звуку. Ці настройки дуже індивідуальні і залежать від сприйняття слухача, типу акустичної системи і жанру прослуховується музики.

Слухаючи музику, підправляти настройки до тих пір, поки не залишитеся задоволені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: