» »

Як підключити камеру заднього виду на магнітолуМоделі відеокамер заднього огляду бувають різні. Підключити їх можна як до телевізора, так і до окремого монітора або магнітоли. При цьому магнітола повинна мати хороший дисплей і мати можливість такого роду підключень.

Як підключити камеру заднього виду на магнітолу
Вам знадобиться
  • - камера заднього виду з комплектом підключення;
  • - магнітола з монітором.

Камера заднього виду повинна мати три дроти. Червоний - позитивний дріт для підключення живлення. Чорний - негативний дріт харчування. Жовтий - для виконання підключення відеозображення. Червоний і чорний дроти підключіть до ліхтаря заднього ходу. При цьому камера буде працювати тільки при включенні задньої швидкості. Майже всі моделі камер розраховані на короткочасне використання при парковці, режим постійної роботи виводить їх з ладу.

При виконанні підключення будьте уважні. Неправильне підключення призведе до виходу з ладу камери і / або магнітоли, хоча деякі моделі камер мають захист від неправильного підключення. У рідкісних випадках позитивний дріт камери оснащується вбудованим запобіжником. Тому при підключенні передбачте захист від короткого замикання за допомогою запобіжника номіналом 0,5 А.

Жовтий провід одним роз'ємом підключіть до камери, іншим - до спеціального виходу магнітоли. Знайти потрібний вихід можна за інструкцією до магнітоли, або за позначенням на тильній стороні апарату. Якщо магнітола не має спеціалізованого роз'єму, підключіть жовтий кабель до висновку з написом VIDEO IN.

Останні моделі камер замість коаксіального кабелю передачі відеосигналу використовують технологію бездротової передачі зображення. У комплекті з камерою повинен бути приймач і передавач сигналів. Встановіть камеру і підключіть харчування до неї. Підключіть передавач до камери згідно інструкції виробника. Приймач підключіть до магнітоли через роз'єм з написом VIDEO IN або через спеціалізований вихід. При включенні камери зображення автоматично з'явиться на дисплеї магнітоли.

Після виконання всіх підключень, ретельно заізоліруйте місця з'єднань проводів, накладаючи ізоляційну стрічку внахлест. Ще раз перевірте підключення живильних проводів, щоб уникнути короткого замикання. Перевірте роботу системи у всіх режимах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: