» »

Як підключити сабвуфер без виходу на магнітоліУ дорозі багато водіїв і їхні пасажири люблять слухати музику. Для якісного звучання необхідно встановити не тільки магнітолу з колонками, а й сабвуфер, підключений через підсилювач. Однак дуже часто виникає проблема в підключенні, тому що далеко не на кожній магнітолі є роз'єми для підключення підсилювача і сабвуфера.

Як підключити сабвуфер без виходу на магнітолі
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - інструкція до магнітоли;
  • - дроти з колодками;
  • - кріплення для корпусів.

Уважно вивчіть інструкцію, яка додається до вашої магнітоли. Якщо ви її втратили, то зайдіть на офіційний сайт виробника вашого головного пристрою, знайдіть необхідну модель і скачайте мануал для неї.

Знайдіть на сайті виробника або в інструкції схему і терморегулятори вашої магнітоли. Далі відвідайте форум, присвячений вашої моделі магнітоли. Напевно вже хтось до вас намагався підключити до такого головного пристрою сабвуфер або підсилювач і поділився досвідом зі своїми форумчанами.

Пам'ятайте про те, що всі самостійні втручання в структуру магнітоли автоматично позбавляють вас заводський і магазинної гарантії.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу і сил, то можна сигнал від магнітоли подати безпосередньо на колонки і підсилювач. Однак тут є один момент. Зі штатних роз'ємів магнітоли йде вже посилений сигнал, тому необхідно встановити спеціальний перехідник.

Знайдіть на форумі модель перехідника або дізнайтеся у продавця-консультанта в магазині автозвуку. Цей перехідник повинен забезпечувати урівноваження сили сигналу, що подається від магнітоли, з силою того сигналу, який проходить крізь підсилювач і сабвуфер.

Пам'ятайте про те, що без підключення такого адаптера ви ризикуєте спалити лінійні виходи магнітоли.

Віддайте вашу магнітолу фахівцям для випоювання окремих виходів під сабвуфер і підсилювач, якщо ви хочете домогтися максимальної якості звучання. Вкрай не рекомендується виконувати цю процедуру самостійно, так як ви можете через брак досвіду зіпсувати схему магнітоли.

Підключіть до зроблених роз'ємів магнітоли дроти від сабвуфера і підсилювача. Перевірте ретельність підключення.

Прокладіть дроти так, щоб вони не тільки не заважали при використанні автомобіля, але й не пережималися ніякими предметами або дверима.

Ретельно закріпіть корпуси підсилювача і сабвуфера. Проведіть перше включення аудіосистеми і перевірте, щоб жодна частина не вібрувала і не видавала жодних звуків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: