» »

Як поміняти фільтр салону на Опель АстраФільтр салону призначений для того, щоб забезпечувати нормальну циркуляцію повітря всередині салону автомобіля. При некоректній роботі фільтра відбувається поява неприємних запахів, запотівання скла і багато інших явищ.
Як поміняти фільтр салону на Опель Астра
Вам знадобиться
  • викрутка, новий фільтр

Салонний фільтр на Opel Astra знаходиться за речовим ящиком, який ще називають бардачком, з лівого боку. Для зручності виконання робіт потрібно від'єднати його. Відкрутіть саморізи, які кріплять його до корпуса автомобіля і обережно потягніть на себе.

Вимкніть роз'єм, який підключений до лампи підсвічування бардачка і остаточно вийміть речовий ящик назовні. Пам'ятайте, що у верхній частині є засувка, опір якої досить складно подолати. Для полегшення даного процесу тягніть бардачок і похитуйте його з боку в бік, одночасно з цим злегка тягніть на себе.

Потім від'єднайте декоративну накладку, яка прикріплена до повітропроводів, що відповідає за обігрів ніг пасажира, що сидів на передньому сидінні. Дана накладка тримається на двох поворотних кліпсах, тому ви без праці зніміть її. Після вилучення бардачка ви побачите три гвинти, які знаходяться безпосередньо на кришці фільтра. Після даної процедури отщелкніте два кріплення, розташованих зверху і одне знизу.

Після того як ви побачите торець фільтра, візьміться за нього і обережно витягніть його на себе, при цьому намагайтеся злегка вигинати його. Будьте дуже уважні і обережні при проведенні даної процедури: з фільтра може сипатися бруд і пил.

Як поміняти фільтр салону на Опель Астра
Візьміть новий фільтр або почищений старий і акуратно намагайтеся поставити його на своє місце. Слідкуйте за тим, щоб не зламати пластикову рамку, що є досить складним завданням. Не забувайте при цьому злегка вигинати його, що можна зробити за допомогою правої руки, якою потрібно підлізти за нього і направити всередину салону. Простежте за тим, щоб поставити його правильної стороною. Далі засуньте його до упору всередину і зберіть конструкцію в зворотній послідовності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: