» »

Як поставити на машину неонНайчастіше неонові лампи ставлять на днище автомобіля, і при їх включенні з'являється м'яке гарне світіння. При бажанні, встановити неон можна і в будь-яку іншу частину автомобіля як зовні, так і всередині.

Як поставити на машину неон
Вам знадобиться
  • -оглядова яма (підйомник);
  • - дриль або шуруповерт (викрутка).

Виберіть бажаний колір неонового підсвічування. Красиво виглядають червоні, зелені, рожеві і сині тони. Після придбання неонового підсвічування уважно ознайомтеся з доданою інструкцією. Ретельно продумайте методи і способи кріплення неонових ламп. Перед установкою перевірте їх справність і працездатність.

Для кріплення неонового підсвічування на днище встановіть машину на оглядову яму, естакаду або підйомник. В цілях безпеки включіть гальмо стоянки, під колеса поставте черевики. Від'єднайте акумулятор.

Очистіть днище від бруду і закріпіть лампи за допомогою кріплень з комплекту. Для цього просвердлите необхідні отвори у днищі авто. При свердлінні враховуйте товщину металу, щоб уникнути пошкоджень будь-яких інших деталей, проводки і механізмів. Отвори обробіть антикорозійним покриттям.

Виберіть місце для установки трансформатора в підкапотному просторі або під панеллю приладів. Місце встановлення трансформатора повинен виключати попадання на прилад вологи. Мінусовій провід підключіть на кузов авто. Плюсової провід через запобіжник підключіть до акумулятора. Не забудьте встановити вимикач живлення на трансформатор. Це дозволить включати і вимикати підсвічування незалежно від включення запалювання.

Підключіть неонові лампи до трансформатора згідно інструкції. Акуратно виконайте всі з'єднання і заізоліруйте їх. Після виконання всіх робіт ще раз перевірте всі з'єднання на надійність кріплення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: