» »

Як розкодувати магнітолу AudiУ разі відключення живлення магнітолу потрібно розблокувати, ввівши в неї код. Код вводиться натисканням сполучення певних кнопок. Якщо протягом трьох разів поспіль вводиться неправильний код, система блокується на строк від 3 до 8 годин. Тільки через цей час з'явиться можливість повторити спроби введення кодів.

Як розкодувати магнітолу Audi
Вам знадобиться
  • - коректна кодова комбінація

Для введення кодової комбінації в магнітоли типу Gamma, Beta і Delta натисніть і утримуйте дві кнопки FM? і DX. Для підтвердження введеного коду знову натисніть і утримуйте зазначені кнопки. Для введення коду в магнітоли типу Chorus, Concert і Symphony натисніть і утримуйте дві кнопки TP і RDS. Після введення кодової комбінації знову натисніть і тримайте ці кнопки для підтвердження коду.

Для розкодування автомагнітол Audi Concert Plus виробництва Blaupunkt і Audi Symphony виробництва Matsushita увімкніть її живлення. На дисплеї повинен з'явитися напис SAFE. Одночасно натисніть кнопки TP і RDS і утримуйте їх до появи числа 1000 на екрані. Клавішами 1, 2, 3 і 4 введіть першу, другу, третю і четверту цифру правильного коду. При цьому кожну кнопку необхідно натискати кількість разів, рівне значенню відповідної цифрі коду. Після цього натисніть кнопки TP і RDS знову і утримуйте їх 2-3 секунди. Система ввімкнеться.

Для розкодування систем Audi Gamma II і Audi Gamma III виробництва Blaupunkt увімкніть її живлення. Натиснувши одночасно кнопки M і VF, утримуйте їх до появи числа 1000 на диплом. Кнопками 1, 2, 3 і 4 введіть код, натискаючи кожну з них стільки, скільки потрібно для введення потрібного значення черговий цифри коду. Після закінчення введення знову натисніть кнопки M і VF і утримуйте їх до включення системи.

Для розкодування магнітоли Audi Gamma CC виробництва Matsushita увімкніть живлення, натисніть одночасно кнопки U і M і тримайте їх до появи на екрані числа 1000. Ввівши код так, як це було описано вище підтвердить його натиском кнопок U і M і утримуйте їх до включення аудіосистеми.

Для розблокування систем Audi Gamma S фірми Blaupunkt увімкніть живлення. Потім натисніть одночасно кнопки FM? і DX і тримайте їх до появи числа 1000 на екрані. Ведіть вищеописаним способом коректний код. Потім знову натисніть клавіші FM? і DX і утримуйте їх до включення магнітоли.

Для розблокування навігаційної системи Audi Navigation Plus фірми Blaupunkt увімкніть її живлення. Після появи зображення на дисплеї правої ручкою, що обертається виберіть значення першої цифри коду від 0 до 9. Введення цифри підтвердіть одноразовим втопленням цієї ручки. Вод інших цифр коду проведіть за таким же алгоритмом. Після введення всіх цифр виберіть у меню пункт ОК і підтвердіть його натисканням на ручку. Система ввімкнеться.

Для введення кодової комбінації в магнітолу Audi Symphony фірми Matsushita Communication Deutschland увімкніть живлення системи. Натисніть кнопки SCAN і RDS одночасно, утримуючи їх до появи числа 1000 на екрані. Використовуючи наведений алгоритм, введіть кнопками 1, 2, 3 і 4 коректний код і знову натисніть одночасно SCAN і RDS. Тримайте ці кнопки до включення системи.

Для розкодування автомагнітоли Audi Gamma CD фірми Blaupunkt увімкніть її живлення. Натисніть в суворій послідовності кнопки DX + U + M і утримуйте їх до появи числа 1000 на екрані. Описаним способом введіть код кнопками 1, 2, 3 і 4. Потім натисніть іншу послідовність кнопок - M + U + DX, залишаючи їх натиснутими до розблокування системи

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: