» »

Як зробити, щоб машина не замерзлаЗима - це особливий час року для всіх автолюбителів. Прихід морозів завжди супроводжується безліччю неприємних ситуацій, при яких замерзає автомобіль. Однак замерзання машини можна запобігти, підключивши передпусковий підігрівач.

Як зробити, щоб машина не замерзла
Вам знадобиться
  • - спеціальне обладнання;
  • - інструменти.

Встановіть передпусковий підігрівач, попередньо злив ОЖ. Після цього всю систему охолодження вам потрібно буде промити гарячою водою. Якщо ваш двигун має кран зливу ОЖ, викрутити цей кран і вставте в порожнє місце штуцер, один кінець якого має відповідний діаметр для шланга, а другий оснащений різьбою для вкручування. Скористайтеся термостійким силіконовим герметиком, щоб прокладки не випали.

Знайдіть технологічну пробку, яка повинна знаходитися в блоці двигуна, якщо такий кран відсутня. Після цього вам потрібно буде її викриття і зробити ті ж дії, які були описані вище.

Встановіть і закріпіть передпусковий підігрівач. Щоб це зробити, вам потрібно з'єднати точку забору з входом підігрівача. Здійснюйте дану операцію за допомогою хомутів і шланга.

Підключіть після цього в місце розриву шланга вихід підігрівача від печі до двигуна. Також можете використовувати одну з інших верхніх точок. Потім підключіть за допомогою герметика і хомутів трійник. Зверніть увагу на те, що шланг від трійника до підігрівача потрібно прокладати найбільш коротким шляхом, щоб не було вигинів і зигзагів. Після прокладання шланг потрібно закріпити в двигуні з одного боку і в підігрівачі з іншого.

Приєднайте шланг до конструкції машини допомогою пластмасових стяжок, щоб не допустити зіткнення гарячих частин автомобіля зі шлангом.

Наповніть знову систему охолодження і запустіть двигун. Після цього дайте йому попрацювати 10 хвилин, щоб рідина почала добре циркулювати, і заглушите двигун. Підключіть передпусковий підігрівач до мережі в 220В і перевірте його роботу. Щоб це зробити, рукою обхопіть верхню частину підігрівача, і здійсните контроль за нагріванням приладу. Після цього приступайте до використання нового обладнання в автомобілі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: