» »

Як встановити світлодіоди у фариЯк поставити світлодіоди. До недавнього часу встановлювали світлодіоди тільки в поворотні фари або на стоп-сигнали автомобіля. В даний час вже випускаються такі зразки, які практично не поступаються лампам розжарювання. Удосконалити систему освітлення свого авто ви можете і самостійно.

Як встановити світлодіоди у фари

Як встановити світлодіоди у фари
Світлодіодні фари на свій автомобіль ви можете встановити навіть самостійно. Невелика складність в підключенні таких фар полягає в тому, що харчуються вони не безпосередньо (від акумулятора 12В), а через токоогранічітель (резистор і діод). Тут конденсатор і діод виконують захисну функцію, а обмежують струм (до паспортного значення світлодіода) - резистори. Якщо ви хочете зробити більш досконалий обмежувач, то зберіть його по мікросхемах LM317.

Як встановити світлодіоди у фари
У даних схемах яскравість світлодіодів мало залежить від напруги акумулятора. Ці схеми можуть працювати як у фарі мотоцикла, де 6-ти вольтової акумулятор, так і в автомобільній фарі 12-ти вольтової. Якщо змініть значення опору у резистора на 1 Ом, то відповідно зміните і струм, який проходить через світлодіоди, а значить і яскравість. Якщо у вас немає достатньо яскравих світлодіодів для фар, то просто зробіть підсвічування в фарах.

Так у фарах, де кількість світлодіодів 24 штуки, яскравість модуля дорівнює 40 Кд, світловий потік - 400 лм. На відміну від інших видів фар, світлодіодні фари відрізняються дуже тривалим терміном служби, до того ж вони споживають енергії в три рази менше, ніж лампи розжарювання, мають збільшений потік світловипромінювання і яскраве світло. У них немає елементів нагрівання. Все перераховане дозволяє зберегти оптику й елементи автомобіля в хорошому стані, бо відсутнє велике тепловиділення, яке є у стандартних ламп розжарювання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: