» »

Як зняти магнітолу HyundaiАвтомобілі марки Hyundai мають в комплекті вбудовану штатну аудіосистему, яку з часом хочеться поміняти будь-якому автомобілісту. Для цього необхідно зняти стару магнітолу і поставити нову. Однак робиться це не так просто, і, щоб замінити аудіосистеми на автомобілі Hyundai Solaris, потрібно знати деякі принципи її пристрою. Існує кілька варіантів виконання даної процедури, залежно від конкретної марки автомобіля і, власне, самої магнітоли.

Як зняти магнітолу Hyundai

Спробуйте зняти штатну магнітолу за допомогою монтажних ключів. Зазвичай вони йдуть в комплекті з автомобілем. Вставте їх у спеціально відведене для цього місце по обох краях магнітоли. При правильній вставці ключів вони повинні зафіксуватися. Потягніть обережно за ключі, і магнітола вийде.

Якщо ви не змогли знайти монтажні ключі, спробуйте зняти магнітолу, розібравши пластикову панель навколо неї. Для цього використовуйте викрутку, за допомогою якої підчепити пластикові деталі. Після того, як ви зніміть пластикову рамку, відкрутіть болти, на яких кріпиться магнітола до кузова. Витягніть магнітолу. Однак пам'ятайте, що принцип пристрою пластикової панелі на різних моделях Hyundai різний.

Якщо вам необхідно зняти магнітолу на Hyundai Accent, спочатку зніміть декоративну пластикову обшивку, яка розташована вздовж торпеди. Зазвичай вона кріпиться за допомогою пістонів. Праворуч і ліворуч зніміть воздуховод. За ними знаходяться чотири болта, які необхідно відкрутити. Тепер можете витягувати магнітолу.

Щоб витягнути магнітолу в автомобілі Hyundai Elantra, скористайтеся наступною інструкцією. Відключіть у акумулятора негативний полюс. Видаліть аварійну майданчик, потягнувши її за допомогою звичайної викрутки. Слідкуйте, щоб була зафіксована кліпса. Послабте гвинти і зніміть центральну панель. Після цього зніміть роз'єми. Далі звільнитеся від кріпильних гвинтів, після чого можете сміливо видаляти аудіо пристрій.

У всіх випадку дуже акуратно виробляєте всі операції з видалення пластикових деталей, оскільки їх дуже просто пошкодити. А придбати нові досить проблематично, оскільки оригінальні деталі конкретно для вашої моделі автомобіля в продажу знайти дуже складно. Слідкуйте також, щоб під час зміни магнітоли не загубилися дрібні деталі і болти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: