» »

Як вибрати автолампамиБудь автомобіліст рано чи пізно стикається з такою проблемою, як вибір автолампи. Перше, що необхідно зробити - це визначити базові параметри лампи: цоколь, напруга і потужність. Перш ніж придбати автолампи, обов'язково прочитайте керівництво до автомобіля.

Як вибрати автолампами

Вибираючи автолампи на машину, спочатку визначте їх тип. Зробити це можна, прочитавши керівництво до автомобіля або, знявши стару лампу і подивившись маркування. Також, ви можете скористатися спеціалізованими каталогами, які дозволяють підбирати автолампи за призначенням, характеристиками, марці автомобіля і типу цоколя. Автолампи можуть бути наступних типів - Н1, Н2, Н3, Н4, Н7, НВ3, НВ4, W5W та інші.

Наступне на що потрібно звернути увагу при виборі автоламп - це виробник. На ринку надають широкий асортимент автомобільних ламп, все залежить від вашого бюджету і типу ламп. Велику популярність придбали галогенні лампи, близькі за своїми характеристиками до ксеноновими лампами. Найбільшим попитом користуються автолампи зарубіжних виробників.

Далі, визначитеся з потужністю і світловидатністю автолампи. На вітчизняному ринку можна придбати автолампи як стандартної потужності (60/55), так і збільшеною (90/100). Так як збільшена потужність автоламп впливає на електричні вузли машини, в даний час проводяться лампи зі стандартною потужністю і збільшеною світловіддачею. Рекомендується встановлювати саме такі автолампи, тому що вони значно покращують видимість вночі під час їзди без нанесення шкоди електричним вузлів машини.

Вибираючи автолампи, варто відразу визначитися скільки їх потрібно купувати - одну або дві. Як відомо, термін експлуатації у однакових автолу сильно не різниться. Тому, якщо у вас перегоріла одна лампа, то варто очікувати, що друга скоро теж вийде з ладу. До того ж, під час експлуатації галогенною автолампи, її світловіддача може змінюватися, і в результаті виникне різниця освітлення двох автоламп. Краще придбайте дві автолампи, щоб потім не було різних неприємностей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: