» »

Для чого потрібні дискиАвтомобільні диски - це не просто модний аксесуар, здатний прикрасити колеса і надати стильний сучасний вигляд машині. У дисків є ще одна, більш важлива функція - забезпечення безпеки при русі.

Для чого потрібні диски
Автомобільні диски є базовим елементом у всій конструкції автомобіля. Справа в тому, що саме вони у складі колеса здійснюють зв'язок машини і дороги, забезпечуючи, таким чином, пересування транспорту.

Не останню роль диски грають у визначенні динамічних властивостей автомобіля. Так диски, виготовлені з легковагих сплавів, полегшують вагу складових частин автомобіля. А, отже, в процесі руху ударне навантаження на кузов зменшується, і плавність ходу зростає.

Витрата палива теж певною мірою залежить від вибору дисків. Тут спостерігається пряма залежність витрати бензину від ваги встановлених автодисків.

Перевагою важких дисків (сталевих, хромованих) є підвищена міцність і здатність пом'якшувати удари при зіткненні, що дозволяє захистити підвіску автомобіля.

Величезне значення при виборі дисків автовласники надають зовнішньому вигляду цього аксесуара. Хромовані і сталеві диски надають елегантність машині, підкреслюють її потужність. Литі ж диски, навпаки, здатні підкреслити спортивні характеристики, легкість і маневреність автомобіля. Притягують увагу і ковані диски, які через високу ціни і якості здатні додати ще більш статусний вид транспортному засобу.

Штамповані диски поєднують в собі прийнятну ціну і непогану якість. Однак, останнім часом, автомобілісти все частіше віддають перевагу більш сучасним матеріалам для прикраси свого «залізного друга».

До вибору дисків треба підійти особливо уважно і об'єктивно. Обов'язковою умовою є їх відповідність вашому автомобілю. Адже диски розрізняються по діаметру, ширині, кількістю кріпильних отворів, по вазі і т.д. Важливо враховувати найбільш важливі для вас моменти. Наприклад, надійність підвіски або маневреність. Так, встановлюючи диски на гоночний автомобіль, власник, швидше за все, віддасть перевагу легкі, миттєво знаходять контакт з дорогою, моделі. Водночас господарі важких позашляховиків частіше зупиняють свій вибір на міцних, відповідних вазі автомобіля, дисках.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: