» »

Як відмовитися від газуГазобалонне обладнання (ГБО) встановлюється на всі види автомобілів, як на карбюраторні, так і на інжекторні. Існує безліч точок зору про плюси і недоліки ГБО.

Як відмовитися від газу
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ

Найчастіше газове обладнання на автомобілі ставлять через різницю в ціні на газ і бензин. Також позитивним моментом є те, що при роботі на газі не буває детонації, менше утворюється нагару, і масло не вимагає такої частої заміни, як при роботі на бензині.

Крім перерахованих вище плюсів, ГБО має ряд недоліків: вага автомобіля збільшується на 20-40 кг, постійно доводиться зливати з редуктора конденсат, газовий балон розташовується в багажнику і займає багато місця, у сильні морози двигун неможливо завести, а повітряний фільтр необхідно міняти в 3 рази частіше.

Тому, якщо ви з якихось причин вирішили відмовитися від газового обладнання, то можете просто відкрутити балон, розташований в багажнику вашого авто, і продовжувати їздити на бензині.

Перш ніж зняти ГБО, добре зважте всі «за» і «проти». Пошукайте інформацію в спеціальній літературі про газове обладнання. Якщо ви все ж вирішили остаточно позбутися ГБО, дотримуйтесь наступних інструкцій:

Перед зняттям газової системи переконайтеся, що всі крани на балоні закриті.

Акуратно відкрутіть трубки і видаліть в наступній послідовності деталі: газовий клапан, редуктор, балон, заправний пристрій. Весь демонтаж справляєте на свіжому повітрі, тому що газ може залишитися в трубках, і при їх усунення буде виходити назовні.

Демонтуйте бензиновий клапан і відновите бензопровід.

З карбюратора видаліть розпилювач і встановіть замість нього нову теплоізоляційну прокладку.

На впускному колекторі зніміть шланг і штуцер, а на отвір, що утворився в колекторі поставте заглушку.

На останньому етапі усуньте проводку до клапанів і перемикач виду палива.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: